Zümrütevler Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Zümrütevler Beyaz Eşya Tamircisi

Zümrütevler Beyaz Eşya Tamircisi
Zümrütevler Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Zümrütevler Beyaz Eşya Tamircisi, Zümrütevler Buzdolabı Tamiri, Zümrütevler Çamaşır Makinesi Tamiri, Zümrütevler Bulaşık Makinesi Tamiri, Zümrütevler Klima Kombi Tamiri, Zümrütevler Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Zümrütevler Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Zümrütevler Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Zümrütevler Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Zümrütevler Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Zümrütevler Bosch Teknik Servisi, Zümrütevler Arçelik Teknik Servisi, Zümrütevler Miele Teknik Servis, Zümrütevler Elektrolux Teknik Servis, Zümrütevler Mitsubishi Teknik Servis, Zümrütevler Profilo Teknik Servis, Zümrütevler Beko Teknik Servisi,
Zümrütevler Samsung Teknik Servisi, Zümrütevler Simens Teknik Servisi, Zümrütevler Ariston Teknik Servisi, Zümrütevler Vestel Teknik Servisi, Zümrütevler Hotpoint Teknik Servisi, Zümrütevler İndesit Teknik Servisi,
Zümrütevler Altus Teknik Servisi,Zümrütevler Grundig Teknik Servis, Zümrütevler Alarko Teknik Servis, Zümrütevler LG Teknik Servis,
Zümrütevler Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Zümrütevler Bosch Teknik Servisi, Zümrütevler Miele Teknik Servis, Zümrütevler Mitsubishi Teknik Servis, Zümrütevler Arçelik Teknik Servisi, Zümrütevler Elektrolux Teknik Servis, Zümrütevler Profilo Teknik Servis, Zümrütevler Beko Teknik Servisi, Zümrütevler Samsung Teknik Servisi, Zümrütevler Simens Teknik Servisi, Zümrütevler Ariston Teknik Servisi, Zümrütevler Vestel Teknik Servisi, Zümrütevler Hotpoint Teknik Servisi, Zümrütevler Altus Teknik Servisi, Zümrütevler İndesit Teknik Servisi, Zümrütevler Grundig Teknik Servis, Zümrütevler LG Teknik Servis,Zümrütevler Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*