İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Zeytinburnu Beyaz Eşya Tamircisi - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Zeytinburnu Beyaz Eşya Tamircisi

Zeytinburnu Beyaz Eşya Tamircisi

Zeytinburnu Beyaz Eşya Tamircisi

Zeytinburnu Beyaz Eşya Tamircisi Zeytinburnu Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Zeytinburnu Beyaz Eşya Tamircisi, Zeytinburnu Buzdolabı Tamiri, Zeytinburnu Çamaşır Makinesi Tamiri, Zeytinburnu Bulaşık Makinesi Tamiri, Zeytinburnu Klima Kombi Tamiri, Zeytinburnu Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Zeytinburnu Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Zeytinburnu Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Zeytinburnu Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Zeytinburnu Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Zeytinburnu Bosch Teknik Servisi, Zeytinburnu Arçelik Teknik Servisi, Zeytinburnu Miele Teknik Servis, Zeytinburnu Elektrolux Teknik Servis, Zeytinburnu Mitsubishi Teknik Servis, Zeytinburnu Profilo Teknik Servis, Zeytinburnu Beko Teknik Servisi,
Zeytinburnu Samsung Teknik Servisi, Zeytinburnu Simens Teknik Servisi, Zeytinburnu Ariston Teknik Servisi, Zeytinburnu Vestel Teknik Servisi, Zeytinburnu Hotpoint Teknik Servisi, Zeytinburnu İndesit Teknik Servisi,
Zeytinburnu Altus Teknik Servisi,Zeytinburnu Grundig Teknik Servis, Zeytinburnu Alarko Teknik Servis, Zeytinburnu LG Teknik Servis,
Zeytinburnu Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

Zeytinburnu Bosch Teknik Servisi, Zeytinburnu Miele Teknik Servis, Zeytinburnu Mitsubishi Teknik Servis, Zeytinburnu Arçelik Teknik Servisi, Zeytinburnu Elektrolux Teknik Servis, Zeytinburnu Profilo Teknik Servis, Zeytinburnu Beko Teknik Servisi, Zeytinburnu Samsung Teknik Servisi, Zeytinburnu Simens Teknik Servisi, Zeytinburnu Ariston Teknik Servisi, Zeytinburnu Vestel Teknik Servisi, Zeytinburnu Hotpoint Teknik Servisi, Zeytinburnu Altus Teknik Servisi, Zeytinburnu İndesit Teknik Servisi, Zeytinburnu Grundig Teknik Servis, Zeytinburnu LG Teknik Servis,Zeytinburnu Alarko Teknik Servis,

07 Aralık 2020
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ