Yenidoğan Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Yenidoğan Beyaz Eşya Tamircisi

Yenidoğan Beyaz Eşya Tamircisi
Yenidoğan Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Yenidoğan Beyaz Eşya Tamircisi, Yenidoğan Buzdolabı Tamiri, Yenidoğan Çamaşır Makinesi Tamiri, Yenidoğan Bulaşık Makinesi Tamiri, Yenidoğan Klima Kombi Tamiri, Yenidoğan Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Yenidoğan Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Yenidoğan Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Yenidoğan Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Yenidoğan Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Yenidoğan Bosch Teknik Servisi, Yenidoğan Arçelik Teknik Servisi, Yenidoğan Miele Teknik Servis, Yenidoğan Elektrolux Teknik Servis, Yenidoğan Mitsubishi Teknik Servis, Yenidoğan Profilo Teknik Servis, Yenidoğan Beko Teknik Servisi,
Yenidoğan Samsung Teknik Servisi, Yenidoğan Simens Teknik Servisi, Yenidoğan Ariston Teknik Servisi, Yenidoğan Vestel Teknik Servisi, Yenidoğan Hotpoint Teknik Servisi, Yenidoğan İndesit Teknik Servisi,
Yenidoğan Altus Teknik Servisi,Yenidoğan Grundig Teknik Servis, Yenidoğan Alarko Teknik Servis, Yenidoğan LG Teknik Servis,
Yenidoğan Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Yenidoğan Bosch Teknik Servisi, Yenidoğan Miele Teknik Servis, Yenidoğan Mitsubishi Teknik Servis, Yenidoğan Arçelik Teknik Servisi, Yenidoğan Elektrolux Teknik Servis, Yenidoğan Profilo Teknik Servis, Yenidoğan Beko Teknik Servisi, Yenidoğan Samsung Teknik Servisi, Yenidoğan Simens Teknik Servisi, Yenidoğan Ariston Teknik Servisi, Yenidoğan Vestel Teknik Servisi, Yenidoğan Hotpoint Teknik Servisi, Yenidoğan Altus Teknik Servisi, Yenidoğan İndesit Teknik Servisi, Yenidoğan Grundig Teknik Servis, Yenidoğan LG Teknik Servis,Yenidoğan Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*