Yenibosna Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Yenibosna Beyaz Eşya Tamircisi

Yenibosna Beyaz Eşya Tamircisi
Yenibosna Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Yenibosna Beyaz Eşya Tamircisi, Yenibosna Buzdolabı Tamiri, Yenibosna Çamaşır Makinesi Tamiri, Yenibosna Bulaşık Makinesi Tamiri, Yenibosna Klima Kombi Tamiri, Yenibosna Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Yenibosna Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Yenibosna Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Yenibosna Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Yenibosna Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Yenibosna Bosch Teknik Servisi, Yenibosna Arçelik Teknik Servisi, Yenibosna Miele Teknik Servis, Yenibosna Elektrolux Teknik Servis, Yenibosna Mitsubishi Teknik Servis, Yenibosna Profilo Teknik Servis, Yenibosna Beko Teknik Servisi,
Yenibosna Samsung Teknik Servisi, Yenibosna Simens Teknik Servisi, Yenibosna Ariston Teknik Servisi, Yenibosna Vestel Teknik Servisi, Yenibosna Hotpoint Teknik Servisi, Yenibosna İndesit Teknik Servisi,
Yenibosna Altus Teknik Servisi,Yenibosna Grundig Teknik Servis, Yenibosna Alarko Teknik Servis, Yenibosna LG Teknik Servis,
Yenibosna Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Yenibosna Bosch Teknik Servisi, Yenibosna Miele Teknik Servis, Yenibosna Mitsubishi Teknik Servis, Yenibosna Arçelik Teknik Servisi, Yenibosna Elektrolux Teknik Servis, Yenibosna Profilo Teknik Servis, Yenibosna Beko Teknik Servisi, Yenibosna Samsung Teknik Servisi, Yenibosna Simens Teknik Servisi, Yenibosna Ariston Teknik Servisi, Yenibosna Vestel Teknik Servisi, Yenibosna Hotpoint Teknik Servisi, Yenibosna Altus Teknik Servisi, Yenibosna İndesit Teknik Servisi, Yenibosna Grundig Teknik Servis, Yenibosna LG Teknik Servis,Yenibosna Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*