Yakuplu Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Yakuplu Beyaz Eşya Tamircisi
Yakuplu Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Yakuplu Beyaz Eşya Tamircisi, Yakuplu Buzdolabı Tamiri, Yakuplu Çamaşır Makinesi Tamiri, Yakuplu Bulaşık Makinesi Tamiri, Yakuplu Klima Kombi Tamiri, Yakuplu Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Yakuplu Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Yakuplu Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Yakuplu Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Yakuplu Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Yakuplu Bosch Teknik Servisi, Yakuplu Arçelik Teknik Servisi, Yakuplu Miele Teknik Servis, Yakuplu Elektrolux Teknik Servis, Yakuplu Mitsubishi Teknik Servis, Yakuplu Profilo Teknik Servis, Yakuplu Beko Teknik Servisi,
Yakuplu Samsung Teknik Servisi, Yakuplu Simens Teknik Servisi, Yakuplu Ariston Teknik Servisi, Yakuplu Vestel Teknik Servisi, Yakuplu Hotpoint Teknik Servisi, Yakuplu İndesit Teknik Servisi,
Yakuplu Altus Teknik Servisi,Yakuplu Grundig Teknik Servis, Yakuplu Alarko Teknik Servis, Yakuplu LG Teknik Servis,
Yakuplu Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

Yakuplu Bosch Teknik Servisi, Yakuplu Miele Teknik Servis, Yakuplu Mitsubishi Teknik Servis, Yakuplu Arçelik Teknik Servisi, Yakuplu Elektrolux Teknik Servis, Yakuplu Profilo Teknik Servis, Yakuplu Beko Teknik Servisi, Yakuplu Samsung Teknik Servisi, Yakuplu Simens Teknik Servisi, Yakuplu Ariston Teknik Servisi, Yakuplu Vestel Teknik Servisi, Yakuplu Hotpoint Teknik Servisi, Yakuplu Altus Teknik Servisi, Yakuplu İndesit Teknik Servisi, Yakuplu Grundig Teknik Servis, Yakuplu LG Teknik Servis,Yakuplu Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*