Yakacık Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Yakacık Beyaz Eşya Tamircisi

Yakacık Beyaz Eşya Tamircisi
Yakacık Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Yakacık Beyaz Eşya Tamircisi, Yakacık Buzdolabı Tamiri, Yakacık Çamaşır Makinesi Tamiri, Yakacık Bulaşık Makinesi Tamiri, Yakacık Klima Kombi Tamiri, Yakacık Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Yakacık Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Yakacık Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Yakacık Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Yakacık Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Yakacık Bosch Teknik Servisi, Yakacık Arçelik Teknik Servisi, Yakacık Miele Teknik Servis, Yakacık Elektrolux Teknik Servis, Yakacık Mitsubishi Teknik Servis, Yakacık Profilo Teknik Servis, Yakacık Beko Teknik Servisi,
Yakacık Samsung Teknik Servisi, Yakacık Simens Teknik Servisi, Yakacık Ariston Teknik Servisi, Yakacık Vestel Teknik Servisi, Yakacık Hotpoint Teknik Servisi, Yakacık İndesit Teknik Servisi,
Yakacık Altus Teknik Servisi,Yakacık Grundig Teknik Servis, Yakacık Alarko Teknik Servis, Yakacık LG Teknik Servis,
Yakacık Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Yakacık Bosch Teknik Servisi, Yakacık Miele Teknik Servis, Yakacık Mitsubishi Teknik Servis, Yakacık Arçelik Teknik Servisi, Yakacık Elektrolux Teknik Servis, Yakacık Profilo Teknik Servis, Yakacık Beko Teknik Servisi, Yakacık Samsung Teknik Servisi, Yakacık Simens Teknik Servisi, Yakacık Ariston Teknik Servisi, Yakacık Vestel Teknik Servisi, Yakacık Hotpoint Teknik Servisi, Yakacık Altus Teknik Servisi, Yakacık İndesit Teknik Servisi, Yakacık Grundig Teknik Servis, Yakacık LG Teknik Servis,Yakacık Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*