Tuzla Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Tuzla Beyaz Eşya Tamircisi

Tuzla Beyaz Eşya Tamircisi Tuzla Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Tuzla Beyaz Eşya Tamircisi, Tuzla Buzdolabı Tamiri, Tuzla Çamaşır Makinesi Tamiri, Tuzla Bulaşık Makinesi Tamiri, Tuzla Klima Kombi Tamiri, Tuzla Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Tuzla Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Tuzla Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..

Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.

Tuzla Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.

Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Tuzla Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.

Tuzla Bosch Teknik Servisi, Tuzla Arçelik Teknik Servisi, Tuzla Miele Teknik Servis, Tuzla Elektrolux Teknik Servis, Tuzla Mitsubishi Teknik Servis, Tuzla Profilo Teknik Servis, Tuzla Beko Teknik Servisi,
Tuzla Samsung Teknik Servisi, Tuzla Simens Teknik Servisi, Tuzla Ariston Teknik Servisi, Tuzla Vestel Teknik Servisi, Tuzla Hotpoint

Teknik Servisi, Tuzla İndesit Teknik Servisi,
Tuzla Altus Teknik Servisi,Tuzla Grundig Teknik Servis, Tuzla Alarko Teknik Servis, Tuzla LG Teknik Servis,
Tuzla Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

Tuzla Bosch Teknik Servisi, Tuzla Miele Teknik Servis, Tuzla Mitsubishi Teknik Servis, Tuzla Arçelik Teknik Servisi, Tuzla Elektrolux Teknik Servis, Tuzla Profilo Teknik Servis, Tuzla Beko Teknik Servisi, Tuzla Samsung Teknik Servisi, Tuzla Simens Teknik Servisi, Tuzla Ariston Teknik Servisi, Tuzla Vestel Teknik Servisi, Tuzla Hotpoint Teknik Servisi, Tuzla Altus Teknik Servisi, Tuzla İndesit Teknik Servisi, Tuzla Grundig Teknik Servis, Tuzla LG Teknik Servis,Tuzla Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*