Sultangazi Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Sultangazi Beyaz Eşya Tamircisi

Sultangazi Beyaz Eşya Tamircisi
Sultangazi Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Sultangazi Beyaz Eşya Tamircisi, Sultangazi Buzdolabı Tamiri, Sultangazi Çamaşır Makinesi Tamiri, Sultangazi Bulaşık Makinesi Tamiri, Sultangazi Klima Kombi Tamiri, Sultangazi Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Sultangazi Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Sultangazi Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Sultangazi Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Sultangazi Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Sultangazi Bosch Teknik Servisi, Sultangazi Arçelik Teknik Servisi, Sultangazi Miele Teknik Servis, Sultangazi Elektrolux Teknik Servis, Sultangazi Mitsubishi Teknik Servis, Sultangazi Profilo Teknik Servis, Sultangazi Beko Teknik Servisi,
Sultangazi Samsung Teknik Servisi, Sultangazi Simens Teknik Servisi, Sultangazi Ariston Teknik Servisi, Sultangazi Vestel Teknik Servisi, Sultangazi Hotpoint Teknik Servisi, Sultangazi İndesit Teknik Servisi,
Sultangazi Altus Teknik Servisi,Sultangazi Grundig Teknik Servis, Sultangazi Alarko Teknik Servis, Sultangazi LG Teknik Servis,
Sultangazi Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Sultangazi Bosch Teknik Servisi, Sultangazi Miele Teknik Servis, Sultangazi Mitsubishi Teknik Servis, Sultangazi Arçelik Teknik Servisi, Sultangazi Elektrolux Teknik Servis, Sultangazi Profilo Teknik Servis, Sultangazi Beko Teknik Servisi, Sultangazi Samsung Teknik Servisi, Sultangazi Simens Teknik Servisi, Sultangazi Ariston Teknik Servisi, Sultangazi Vestel Teknik Servisi, Sultangazi Hotpoint Teknik Servisi, Sultangazi Altus Teknik Servisi, Sultangazi İndesit Teknik Servisi, Sultangazi Grundig Teknik Servis, Sultangazi LG Teknik Servis,Sultangazi Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*