Suadiye Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Suadiye Beyaz Eşya Tamircisi

Suadiye Beyaz Eşya Tamircisi
Suadiye Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Suadiye Beyaz Eşya Tamircisi, Suadiye Buzdolabı Tamiri, Suadiye Çamaşır Makinesi Tamiri, Suadiye Bulaşık Makinesi Tamiri, Suadiye Klima Kombi Tamiri, Suadiye Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Suadiye Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Suadiye Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Suadiye Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Suadiye Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Suadiye Bosch Teknik Servisi, Suadiye Arçelik Teknik Servisi, Suadiye Miele Teknik Servis, Suadiye Elektrolux Teknik Servis, Suadiye Mitsubishi Teknik Servis, Suadiye Profilo Teknik Servis, Suadiye Beko Teknik Servisi,
Suadiye Samsung Teknik Servisi, Suadiye Simens Teknik Servisi, Suadiye Ariston Teknik Servisi, Suadiye Vestel Teknik Servisi, Suadiye Hotpoint Teknik Servisi, Suadiye İndesit Teknik Servisi,
Suadiye Altus Teknik Servisi,Suadiye Grundig Teknik Servis, Suadiye Alarko Teknik Servis, Suadiye LG Teknik Servis,
Suadiye Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Suadiye Bosch Teknik Servisi, Suadiye Miele Teknik Servis, Suadiye Mitsubishi Teknik Servis, Suadiye Arçelik Teknik Servisi, Suadiye Elektrolux Teknik Servis, Suadiye Profilo Teknik Servis, Suadiye Beko Teknik Servisi, Suadiye Samsung Teknik Servisi, Suadiye Simens Teknik Servisi, Suadiye Ariston Teknik Servisi, Suadiye Vestel Teknik Servisi, Suadiye Hotpoint Teknik Servisi, Suadiye Altus Teknik Servisi, Suadiye İndesit Teknik Servisi, Suadiye Grundig Teknik Servis, Suadiye LG Teknik Servis,Suadiye Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*