Silivri Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Silivri Beyaz Eşya Tamircisi

Silivri Beyaz Eşya Tamircisi
Silivri Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Silivri Beyaz Eşya Tamircisi, Silivri Buzdolabı Tamiri, Silivri Çamaşır Makinesi Tamiri, Silivri Bulaşık Makinesi Tamiri, Silivri Klima Kombi Tamiri, Silivri Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Silivri Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Silivri Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Silivri Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Silivri Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Silivri Bosch Teknik Servisi, Silivri Arçelik Teknik Servisi, Silivri Miele Teknik Servis, Silivri Elektrolux Teknik Servis, Silivri Mitsubishi Teknik Servis, Silivri Profilo Teknik Servis, Silivri Beko Teknik Servisi,
Silivri Samsung Teknik Servisi, Silivri Simens Teknik Servisi, Silivri Ariston Teknik Servisi, Silivri Vestel Teknik Servisi, Silivri Hotpoint Teknik Servisi, Silivri İndesit Teknik Servisi,
Silivri Altus Teknik Servisi,Silivri Grundig Teknik Servis, Silivri Alarko Teknik Servis, Silivri LG Teknik Servis,
Silivri Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Silivri Bosch Teknik Servisi, Silivri Miele Teknik Servis, Silivri Mitsubishi Teknik Servis, Silivri Arçelik Teknik Servisi, Silivri Elektrolux Teknik Servis, Silivri Profilo Teknik Servis, Silivri Beko Teknik Servisi, Silivri Samsung Teknik Servisi, Silivri Simens Teknik Servisi, Silivri Ariston Teknik Servisi, Silivri Vestel Teknik Servisi, Silivri Hotpoint Teknik Servisi, Silivri Altus Teknik Servisi, Silivri İndesit Teknik Servisi, Silivri Grundig Teknik Servis, Silivri LG Teknik Servis,Silivri Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*