Sarıgazi Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Sarıgazi Beyaz Eşya Tamircisi

Sarıgazi Beyaz Eşya Tamircisi
Sarıgazi Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Sarıgazi Beyaz Eşya Tamircisi, Sarıgazi Buzdolabı Tamiri, Sarıgazi Çamaşır Makinesi Tamiri, Sarıgazi Bulaşık Makinesi Tamiri, Sarıgazi Klima Kombi Tamiri, Sarıgazi Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Sarıgazi Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Sarıgazi Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Sarıgazi Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Sarıgazi Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Sarıgazi Bosch Teknik Servisi, Sarıgazi Arçelik Teknik Servisi, Sarıgazi Miele Teknik Servis, Sarıgazi Elektrolux Teknik Servis, Sarıgazi Mitsubishi Teknik Servis, Sarıgazi Profilo Teknik Servis, Sarıgazi Beko Teknik Servisi,
Sarıgazi Samsung Teknik Servisi, Sarıgazi Simens Teknik Servisi, Sarıgazi Ariston Teknik Servisi, Sarıgazi Vestel Teknik Servisi, Sarıgazi Hotpoint Teknik Servisi, Sarıgazi İndesit Teknik Servisi,
Sarıgazi Altus Teknik Servisi,Sarıgazi Grundig Teknik Servis, Sarıgazi Alarko Teknik Servis, Sarıgazi LG Teknik Servis,
Sarıgazi Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Sarıgazi Bosch Teknik Servisi, Sarıgazi Miele Teknik Servis, Sarıgazi Mitsubishi Teknik Servis, Sarıgazi Arçelik Teknik Servisi, Sarıgazi Elektrolux Teknik Servis, Sarıgazi Profilo Teknik Servis, Sarıgazi Beko Teknik Servisi, Sarıgazi Samsung Teknik Servisi, Sarıgazi Simens Teknik Servisi, Sarıgazi Ariston Teknik Servisi, Sarıgazi Vestel Teknik Servisi, Sarıgazi Hotpoint Teknik Servisi, Sarıgazi Altus Teknik Servisi, Sarıgazi İndesit Teknik Servisi, Sarıgazi Grundig Teknik Servis, Sarıgazi LG Teknik Servis,Sarıgazi Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*