İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

Sanayi tipi buzdolabı tamircisi, Endüstriyel soğutma alanında kullanılan tüm soğutma ekipmanlarının tamiri, bakımı, yedek parça desteği sağlayan firmamız Endüstriyel mutfak servisleri olarak hizmet verdiği ürünler şu şekilde sıralanabilir.

Sanayi tipi buzdolabı tamiri,
Pasta teşhir buzdolabı servisi,
Sütlük buzdolabı tamiri,
Market tipi buzdolabı derin dondurucu,
Şişe soğutucu buzdolabı,

Sütlük, Et yaşlandırma dolabı, Tavuk dolabı, peynir dolabı, Meze dolabıBalık dolabı gibi her model buzdolaplarınızın arızalarında adreslerinize geliyor ve yerinde tamir, bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Endüstriyel buzdolabı teknik servisi olarak birçok farklı markanın tamiri, bakımı, servisi konusunda uzman servis ekibimiz ile piyasanın en çok kullanılan ürünleri olan aşağıdaki markaların ve diğer tüm buzdolabı marka ve modellerinin tamirini yapmaktayız.

Fagor Buzdolabı, Edesa Buzdolabı, Empero Buzdolabı, İnoksan Buzdolabı, Kayalar Buzdolabı, Öztiryakiler Buzdolabı, Umg Buzdolabı, Frenox Buzdolabı, Ndustrio Buzdolabı, Maksan Buzdolabı, Classeq Buzdolabı, Elextrolux Profesyonel Buzdolabı, Crystal Buzdolabı gibi markalar dahil tüm buzdolabı modellerinin tamir servisi için Bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm buzdolapları için hazırlamış olduğumuz Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

SANAYİ BUZDOLABI ARIZALARI TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

Sanayi alanında marketlerde bakkallarda gıda soğutucularınızda buzdolaplarınızda oluşan arızalar için Teknik Servis Hizmetleri sunuyoruz.

Tamirlerde kullandığımız ihtiyaca göre değiştirilen parçalar ve işçiliğimiz firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sanayi dolabı yani kısacası Endüstriyel Dolaplar (Soğutucu Dolaplar) sınıfına giren dolaplarınızın arızalarının aynı gün içinde tamir işlemini yapmaktayız.

Ticari mekânlarınızda kullanmış olduğunuz sanayi tipi dolapların arızalanması ürünlerin tazeliğinin korunması açısından çok riskli olmaktadır.

Bu açıdan arızalanan bu tip dolaplar için hiç vakit kaybetmeden Zeki Usta Teknik Servis Firmamız merkezli çalışan müşteri hizmetlerimizi arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz. Cihazlarınızın arıza onarımların tamamı yerinde yapılmaktadır.

30 Aralık 2020
52 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ