Samandıra Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Samandıra Beyaz Eşya Tamircisi

Samandıra Beyaz Eşya Tamircisi
Samandıra Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Samandıra Beyaz Eşya Tamircisi, Samandıra Buzdolabı Tamiri, Samandıra Çamaşır Makinesi Tamiri, Samandıra Bulaşık Makinesi Tamiri, Samandıra Klima Kombi Tamiri, Samandıra Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Samandıra Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Samandıra Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Samandıra Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Samandıra Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Samandıra Bosch Teknik Servisi, Samandıra Arçelik Teknik Servisi, Samandıra Miele Teknik Servis, Samandıra Elektrolux Teknik Servis, Samandıra Mitsubishi Teknik Servis, Samandıra Profilo Teknik Servis, Samandıra Beko Teknik Servisi,
Samandıra Samsung Teknik Servisi, Samandıra Simens Teknik Servisi, Samandıra Ariston Teknik Servisi, Samandıra Vestel Teknik Servisi, Samandıra Hotpoint Teknik Servisi, Samandıra İndesit Teknik Servisi,
Samandıra Altus Teknik Servisi,Samandıra Grundig Teknik Servis, Samandıra Alarko Teknik Servis, Samandıra LG Teknik Servis,
Samandıra Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Samandıra Bosch Teknik Servisi, Samandıra Miele Teknik Servis, Samandıra Mitsubishi Teknik Servis, Samandıra Arçelik Teknik Servisi, Samandıra Elektrolux Teknik Servis, Samandıra Profilo Teknik Servis, Samandıra Beko Teknik Servisi, Samandıra Samsung Teknik Servisi, Samandıra Simens Teknik Servisi, Samandıra Ariston Teknik Servisi, Samandıra Vestel Teknik Servisi, Samandıra Hotpoint Teknik Servisi, Samandıra Altus Teknik Servisi, Samandıra İndesit Teknik Servisi, Samandıra Grundig Teknik Servis, Samandıra LG Teknik Servis,Samandıra Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*