İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Petek Temizleme Servisi - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Petek Temizleme Servisi

Petek Temizleme Servisi

Doğalgaz peteklerleri zaman içinde kirlenebilir ve bazı tıkanıklıklar dahi söz konusu olabilir. Bazı insanlar peteklerin temizlenmesinin gereksiz olduğunu iddia edebilir, bırakın onlar yüksek faturalar ödemeye devam etsin. Doğalgaz faturalarını düşürme konusunda yoğuşmalı kombi kullanımı ve düzenli olarak kombi bakımından sonra gelen en önemli işlem periyodik olarak petek temizliği yaptırmaktır.

Petek temizliği servisi kombi bakımı ile birlikte yapıldığında, sizlere doğalgazlı ısıtma sisteminden maksimum verim sağlama imkanı sunduğu gibi faturalarınızda bariz bir düşüş olucaktır. Petek temizleme işlemi dışarıdan bakıldığında basit bir işlem gibi durabilir ancak her işde olduğu gibi kalorifer peteklerinizin bakımı esnasında da bazı püf noktalar vardır.

Periyodik bir şekilde yapılması önem arz eden petek temizliğini uzmanlığı ile ön plana çıkan yetkin firmaların yapması işlemi olabildiğince verimli kılacaktır. Uzman ellerde yapılan petek temizliği yüzünüzü güldürecektir ayrıca eviniz gibi cebinizide ısıtacaktır.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır

Peteklerinizin her yıl düzenli olarak bakım ve temizliğe ihtiyacı vardır. Kalorifer peteklerinin hangi ayda temizleneceği konusunda ise belirli bir zaman verilemez ancak sonbahardan önce yani ağustos ayı ve sonrasında yaptırmak muhtemelen en uygun zaman olacaktır. Havalar soğumadan önce peteklerinizin ve kombinizin bakımını yaptırmanızı öneriyoruz. “Oturduğum eve yeni taşındım peteklerimin bakıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarım” diyecek olursanız eğer şunları kontrol edebilirsiniz : peteklerin alt kısmı tamamen ısınıyor mu, peketlerin bazılarının yada tamamının ısınmaması söz konusu mu, kombi filtresinde tıkanmalar yaşanıyor mu, kombiniz sürekli pislendiği için arızalanıyor mu yada ev sahibini arayarak daha önce ne zaman petek temizliği servisi yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Petek Temizliğinde Püf Noktalar Nelerdir

Temizliğin ardından bazı noktalar hala tam anlamıyla açılmamış olabilir. Peteklerin temizlenmesinin ardından, peteklerin ve boruların içine koruyucu sıvı katılması gereklidir. Petek temizliğinin önemli bir kısmı evinizin büyüklüğüne göre 2 saate kadar bitmiş olur ancak koruyucu kullanılması petek ve borulardaki tıkanmaların önüne geçecektir. Petek temizliğinin ardından petek ve borulara evin ve tesisatın büyüklüğüne göre belli bir miktar koruyucı sıvı eklenmelidir. Kombi kullanılmaya başlandığında koruma maddesi petek suyuna karışıp peteklerin ve kombinin en uç noktasına kadar nüfuz eder. Bu işlemler bütününün ardından kombi, petek ve borular neredeyse ilk günkü gibi olacaktır.

Neden İstanbul Beyaz Eşya Servisi

Neden biz sorusuna gelecek olursak; İstanbul Beyaz Eşya Servisi alanında yılların deneyimi, işinin ehli ve yetkinlik belgeleri tamam olan ustalar sizlere hizmet sunmaya 7/24 hazırız. Petek temizliği çok fazla merdiven altı firmanın dolaştığı geniş bir sektör. 30 yıla yakın tecrübemiz ile diğer firmalardan sıyrılıp en kaliteli hizmeti bir telefon ile ayağınıza getiriyoruz. Şimdiye dek binlerce ev ve iş yerinde pek çok sorunu giderip geride ilk günkü gibi çalışan kombiler ve sıcak evinde mutlu aileler bıraktık.

Kara Kış Gelmeden Kombi ve Petek Bakımınızı Yaptırın

Peteklerin bazı kısımlarındaki çamur ve kireç gibi malzemelerin birikmesi tıkanmayla sonuçlanabilir. Bu durum evinizin ısınmasına mani olur ve doğalgaz faturalarınızı bir hayli yükseltebilir. Peteklere taşınan sıcak suyun düzgün bir şekilde transfer edilememesi yakıt tüketimini hızlandırarak size kabarık doğalgaz faturaları ödetebilir. Bu sebeple kışı beklemeden petek ve kombi bakımınızı biran önce yaptırmalısınız. 30 yıllık meslek hayatımızda çokca ev ve dükkana hizmet verdik ve sizlere deneymlerimizi göz önünde bulundurarak şunu demeliyim Winter İs Coming. Kısa zamanda yüksek kar marjı yerine müşteri memnuniyeti ve devamlılık hususunu göz önünde bulundurduğumuz için uzun yıllardır buradayız ve iddialıyız.

13 Ağustos 2020
172 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ