Pendik Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Pendik Beyaz Eşya Tamircisi

Pendik Beyaz Eşya Tamircisi
Pendik Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Pendik Beyaz Eşya Tamircisi, Pendik Buzdolabı Tamiri, Pendik Çamaşır Makinesi Tamiri, Pendik Bulaşık Makinesi Tamiri, Pendik Klima Kombi Tamiri, Pendik Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Pendik Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Pendik Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Pendik Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Pendik Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Pendik Bosch Teknik Servisi, Pendik Arçelik Teknik Servisi, Pendik Miele Teknik Servis, Pendik Elektrolux Teknik Servis, Pendik Mitsubishi Teknik Servis, Pendik Profilo Teknik Servis, Pendik Beko Teknik Servisi,
Pendik Samsung Teknik Servisi, Pendik Simens Teknik Servisi, Pendik Ariston Teknik Servisi, Pendik Vestel Teknik Servisi, Pendik Hotpoint Teknik Servisi, Pendik İndesit Teknik Servisi,
Pendik Altus Teknik Servisi,Pendik Grundig Teknik Servis, Pendik Alarko Teknik Servis, Pendik LG Teknik Servis,
Pendik Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Pendik Bosch Teknik Servisi, Pendik Miele Teknik Servis, Pendik Mitsubishi Teknik Servis, Pendik Arçelik Teknik Servisi, Pendik Elektrolux Teknik Servis, Pendik Profilo Teknik Servis, Pendik Beko Teknik Servisi, Pendik Samsung Teknik Servisi, Pendik Simens Teknik Servisi, Pendik Ariston Teknik Servisi, Pendik Vestel Teknik Servisi, Pendik Hotpoint Teknik Servisi, Pendik Altus Teknik Servisi, Pendik İndesit Teknik Servisi, Pendik Grundig Teknik Servis, Pendik LG Teknik Servis,Pendik Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*