Mecidiyeköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Mecidiyeköy Beyaz Eşya Tamircisi

Mecidiyeköy Beyaz Eşya Tamircisi
Mecidiyeköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Mecidiyeköy Beyaz Eşya Tamircisi, Mecidiyeköy Buzdolabı Tamiri, Mecidiyeköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Mecidiyeköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Mecidiyeköy Klima Kombi Tamiri, Mecidiyeköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Mecidiyeköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Mecidiyeköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Mecidiyeköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Mecidiyeköy Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Mecidiyeköy Bosch Teknik Servisi, Mecidiyeköy Arçelik Teknik Servisi, Mecidiyeköy Miele Teknik Servis, Mecidiyeköy Elektrolux Teknik Servis, Mecidiyeköy Mitsubishi Teknik Servis, Mecidiyeköy Profilo Teknik Servis, Mecidiyeköy Beko Teknik Servisi,
Mecidiyeköy Samsung Teknik Servisi, Mecidiyeköy Simens Teknik Servisi, Mecidiyeköy Ariston Teknik Servisi, Mecidiyeköy Vestel Teknik Servisi, Mecidiyeköy Hotpoint Teknik Servisi, Mecidiyeköy İndesit Teknik Servisi,
Mecidiyeköy Altus Teknik Servisi,Mecidiyeköy Grundig Teknik Servis, Mecidiyeköy Alarko Teknik Servis, Mecidiyeköy LG Teknik Servis,
Mecidiyeköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Mecidiyeköy Bosch Teknik Servisi, Mecidiyeköy Miele Teknik Servis, Mecidiyeköy Mitsubishi Teknik Servis, Mecidiyeköy Arçelik Teknik Servisi, Mecidiyeköy Elektrolux Teknik Servis, Mecidiyeköy Profilo Teknik Servis, Mecidiyeköy Beko Teknik Servisi, Mecidiyeköy Samsung Teknik Servisi, Mecidiyeköy Simens Teknik Servisi, Mecidiyeköy Ariston Teknik Servisi, Mecidiyeköy Vestel Teknik Servisi, Mecidiyeköy Hotpoint Teknik Servisi, Mecidiyeköy Altus Teknik Servisi, Mecidiyeköy İndesit Teknik Servisi, Mecidiyeköy Grundig Teknik Servis, Mecidiyeköy LG Teknik Servis,Mecidiyeköy Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*