Maltepe Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Maltepe Beyaz Eşya Tamircisi

Maltepe Beyaz Eşya Tamircisi
Maltepe Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Maltepe Beyaz Eşya Tamircisi, Maltepe Buzdolabı Tamiri, Maltepe Çamaşır Makinesi Tamiri, Maltepe Bulaşık Makinesi Tamiri, Maltepe Klima Kombi Tamiri, Maltepe Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Maltepe Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Maltepe Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Maltepe Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Maltepe Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Maltepe Bosch Teknik Servisi, Maltepe Arçelik Teknik Servisi, Maltepe Miele Teknik Servis, Maltepe Elektrolux Teknik Servis, Maltepe Mitsubishi Teknik Servis, Maltepe Profilo Teknik Servis, Maltepe Beko Teknik Servisi,
Maltepe Samsung Teknik Servisi, Maltepe Simens Teknik Servisi, Maltepe Ariston Teknik Servisi, Maltepe Vestel Teknik Servisi, Maltepe Hotpoint Teknik Servisi, Maltepe İndesit Teknik Servisi,
Maltepe Altus Teknik Servisi,Maltepe Grundig Teknik Servis, Maltepe Alarko Teknik Servis, Maltepe LG Teknik Servis,
Maltepe Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Maltepe Bosch Teknik Servisi, Maltepe Miele Teknik Servis, Maltepe Mitsubishi Teknik Servis, Maltepe Arçelik Teknik Servisi, Maltepe Elektrolux Teknik Servis, Maltepe Profilo Teknik Servis, Maltepe Beko Teknik Servisi, Maltepe Samsung Teknik Servisi, Maltepe Simens Teknik Servisi, Maltepe Ariston Teknik Servisi, Maltepe Vestel Teknik Servisi, Maltepe Hotpoint Teknik Servisi, Maltepe Altus Teknik Servisi, Maltepe İndesit Teknik Servisi, Maltepe Grundig Teknik Servis, Maltepe LG Teknik Servis,Maltepe Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*