Madenler Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Madenler Beyaz Eşya Tamircisi

Madenler Beyaz Eşya Tamircisi
Madenler Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Madenler Beyaz Eşya Tamircisi, Madenler Buzdolabı Tamiri, Madenler Çamaşır Makinesi Tamiri, Madenler Bulaşık Makinesi Tamiri, Madenler Klima Kombi Tamiri, Madenler Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Madenler Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Madenler Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Madenler Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Madenler Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Madenler Bosch Teknik Servisi, Madenler Arçelik Teknik Servisi, Madenler Miele Teknik Servis, Madenler Elektrolux Teknik Servis, Madenler Mitsubishi Teknik Servis, Madenler Profilo Teknik Servis, Madenler Beko Teknik Servisi,
Madenler Samsung Teknik Servisi, Madenler Simens Teknik Servisi, Madenler Ariston Teknik Servisi, Madenler Vestel Teknik Servisi, Madenler Hotpoint Teknik Servisi, Madenler İndesit Teknik Servisi,
Madenler Altus Teknik Servisi,Madenler Grundig Teknik Servis, Madenler Alarko Teknik Servis, Madenler LG Teknik Servis,
Madenler Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Madenler Bosch Teknik Servisi, Madenler Miele Teknik Servis, Madenler Mitsubishi Teknik Servis, Madenler Arçelik Teknik Servisi, Madenler Elektrolux Teknik Servis, Madenler Profilo Teknik Servis, Madenler Beko Teknik Servisi, Madenler Samsung Teknik Servisi, Madenler Simens Teknik Servisi, Madenler Ariston Teknik Servisi, Madenler Vestel Teknik Servisi, Madenler Hotpoint Teknik Servisi, Madenler Altus Teknik Servisi, Madenler İndesit Teknik Servisi, Madenler Grundig Teknik Servis, Madenler LG Teknik Servis,Madenler Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*