Kurtköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kurtköy Beyaz Eşya Tamircisi

Kurtköy Beyaz Eşya Tamircisi
Kurtköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kurtköy Beyaz Eşya Tamircisi, Kurtköy Buzdolabı Tamiri, Kurtköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Kurtköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Kurtköy Klima Kombi Tamiri, Kurtköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kurtköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kurtköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kurtköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kurtköy Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kurtköy Bosch Teknik Servisi, Kurtköy Arçelik Teknik Servisi, Kurtköy Miele Teknik Servis, Kurtköy Elektrolux Teknik Servis, Kurtköy Mitsubishi Teknik Servis, Kurtköy Profilo Teknik Servis, Kurtköy Beko Teknik Servisi,
Kurtköy Samsung Teknik Servisi, Kurtköy Simens Teknik Servisi, Kurtköy Ariston Teknik Servisi, Kurtköy Vestel Teknik Servisi, Kurtköy Hotpoint Teknik Servisi, Kurtköy İndesit Teknik Servisi,
Kurtköy Altus Teknik Servisi,Kurtköy Grundig Teknik Servis, Kurtköy Alarko Teknik Servis, Kurtköy LG Teknik Servis,
Kurtköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kurtköy Bosch Teknik Servisi, Kurtköy Miele Teknik Servis, Kurtköy Mitsubishi Teknik Servis, Kurtköy Arçelik Teknik Servisi, Kurtköy Elektrolux Teknik Servis, Kurtköy Profilo Teknik Servis, Kurtköy Beko Teknik Servisi, Kurtköy Samsung Teknik Servisi, Kurtköy Simens Teknik Servisi, Kurtköy Ariston Teknik Servisi, Kurtköy Vestel Teknik Servisi, Kurtköy Hotpoint Teknik Servisi, Kurtköy Altus Teknik Servisi, Kurtköy İndesit Teknik Servisi, Kurtköy Grundig Teknik Servis, Kurtköy LG Teknik Servis,Kurtköy Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*