İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Kurtköy Arçelik Servis İletişim - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Kurtköy Arçelik Servis İletişim

Kurtköy Arçelik Servis İletişim

Kurtköy Arçelik Servis İletişim

Kurtköy Arçelik Servis İletişim  . Kurtköy Arçelik Servisi İçin 0216 473 0888 numaralı telefon ile arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Kurtköy Arçelik Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek hedefimiz ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir.

Arçelik Çağrı Merkezinden Servis saha Teknisyenlerimize kadar Tüm arçelik personellerimiz ile tüketicilerimizin bize ulaştığı anitibari ile tüm soru ve sorunlarına tam karşılık vermek vakit ve nakitlerini korumak ve Arçelik kullanıcılarımıza doğru ve kaliteli Kaynarca Arçelik Servis Hizmetini başarı ile sunmaktır.

Kurtköy Arçelik Servisi

Kurtköy Arçelik Servisi Hizmetlerimiz

Arçelik Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Temel ilkelerinden asla ödün vermeyen Arçelik Servisi‘miz bugün; Arçelik servisidir. Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Arçelik Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecektede müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.


KALİTE PROGRAMIMIZ

“Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek “


HİZMETLERİMİZ

Kurtköy Arçelik servisiolarak, Arçelik Beko Altus cihazlarınızın hertürlü bakımını yapmaktadır.

20 Ocak 2021
30 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ