Kozyatağı Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kozyatağı Beyaz Eşya Tamircisi

Kozyatağı Beyaz Eşya Tamircisi
Kozyatağı Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kozyatağı Beyaz Eşya Tamircisi, Kozyatağı Buzdolabı Tamiri, Kozyatağı Çamaşır Makinesi Tamiri, Kozyatağı Bulaşık Makinesi Tamiri, Kozyatağı Klima Kombi Tamiri, Kozyatağı Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kozyatağı Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kozyatağı Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kozyatağı Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kozyatağı Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kozyatağı Bosch Teknik Servisi, Kozyatağı Arçelik Teknik Servisi, Kozyatağı Miele Teknik Servis, Kozyatağı Elektrolux Teknik Servis, Kozyatağı Mitsubishi Teknik Servis, Kozyatağı Profilo Teknik Servis, Kozyatağı Beko Teknik Servisi,
Kozyatağı Samsung Teknik Servisi, Kozyatağı Simens Teknik Servisi, Kozyatağı Ariston Teknik Servisi, Kozyatağı Vestel Teknik Servisi, Kozyatağı Hotpoint Teknik Servisi, Kozyatağı İndesit Teknik Servisi,
Kozyatağı Altus Teknik Servisi,Kozyatağı Grundig Teknik Servis, Kozyatağı Alarko Teknik Servis, Kozyatağı LG Teknik Servis,
Kozyatağı Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kozyatağı Bosch Teknik Servisi, Kozyatağı Miele Teknik Servis, Kozyatağı Mitsubishi Teknik Servis, Kozyatağı Arçelik Teknik Servisi, Kozyatağı Elektrolux Teknik Servis, Kozyatağı Profilo Teknik Servis, Kozyatağı Beko Teknik Servisi, Kozyatağı Samsung Teknik Servisi, Kozyatağı Simens Teknik Servisi, Kozyatağı Ariston Teknik Servisi, Kozyatağı Vestel Teknik Servisi, Kozyatağı Hotpoint Teknik Servisi, Kozyatağı Altus Teknik Servisi, Kozyatağı İndesit Teknik Servisi, Kozyatağı Grundig Teknik Servis, Kozyatağı LG Teknik Servis,Kozyatağı Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*