İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi Olarak Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır İstanbul Beyaz Eşya Kombi Servisi alanında Deneyimli Ekip Ve Profesyonel Kadrosuyla İstanbul ve Ankara Geneline Bakım, Onarım, Arıza, Tamir Ve Teknik Servis Hizmeti Sunmaktayız..

Kombi Servisi

KOMBİ ARIZA BAKIM SERVİSİ
2 SAAT İÇİNDE SERVİS KAPINIZDA

Kombi Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

İstanbul Kombi Servisi İle Sıcak & Mutlu Yuvalar

 

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Kombi Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecektede müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi Olarak Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyelerde Tutarak Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe Bilgi & Beceriye Sahip Olan İstanbul İlinde Ön Plana Çıkmış Ve 2 Servisimiz İSTANBUL KOMBİ SERVİSİ & ÖNCÜ KOMBİ SERVİS Firmaların Ortak Çalışma Sonucunda Sizleri Günlerce Servis Beklemekten Kurtararak Sizlere 

2 Saat İçinde Servis Yönlendirmesi Yapmaktayız. 

Alanında Uzman Deneyimli Eğitimli Kadro Çözüm & Sonuç Odaklı Kombi Servis Hizmeti

 

KOMBİ ARIZA BAKIM TEKNİK SERVİSİ

Kombi Servis Olarak İstanbul’da Tüm İlçelere Hizmet Vermekteyiz. En Yaygın Kombi Servis Ağına Sahip Olan Firmamız Sizlere Aynı Gün Kombi Servis Hizmeti Vermektedir

İstanbul Kombi Servisi olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

Kombi Servisi‘mizde Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü, güvenilir ve güler yüzlü olmak Kombi Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir. .


İSTANBUL KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi Bakım Servisi Olarak Kombilerle ısınmak oldukça temiz ve pratik olmasına rağmen, uzman ve belgesi olan servisler tarafından bakımları yapılmadığı sürece tehlikeli olabilmektedir.

Normalde  kombi bakımı yılda iki kez yapılmalıdır. Ancak iki kez yaptıramayanların en azından yılda bir kere bu hizmeti almaları hayati önem taşır.  Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Kombinizin bakımını yaptırmaya karar verdiğinizde, korsan servislerden uzak durmanız da oldukça önemlidir. Çünkü servis elemanların belgeli olması, uzmanlaşmış ve eğitimli elemanlardan oluşması şarttır.

İşinde uzman olan kombi servis elemanlarımız, müşteriye nasıl hitap edeceğini iyi bilen ve saygıda kusur etmeyen elemanlardır. Kombilerin her türlü sorunu ve çözümü konusunda eğitim almış ekiplerimiz, her marka ve model kombi için bakım yapmaktadır. Eski ve yeni kombiler ile kalorifer peteklerinin bakımlarını yapan elemanlarımız, kombinizi her mevsime hazır hale getirmektedir.

İstanbul Kombi Arıza Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran makine teknolojisinin en önemli icatları olan kombiler, doğalgaz bulunan her yerde ısınmayı sağlamaktadır.

Doğalgazın pahalı bir yakıt olması, kömür ve odun gibi maddelerin yakılması sonucu çevre kirliliğini arttırıcı etkiyi göz ardı ettiği için, yaygın olarak ısınma, sıcak su ve ocak gazı için kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde ısınma ihtiyacı oldukça önemli olmasına rağmen, kombi servisi alma konusunda herhangi bir arıza olması beklenmektedir.

Rutin olarak kombilerin bakımının yaptırılması için bir alışkanlığa sahip olmayan insanlar, ancak arızalar söz konusu olduğunda kombi servisi hizmeti almaktadır. Oysa bu durum, istisnai durumlar söz konusu olsa da, hayati kayıplara neden olabilmektedir.

Doğalgaz sızıntılarının söz konusu olduğu durumlarda bazen bir lambanın yanması bile büyük bir patlamaya ve can kaybına neden olabilir. Bu nedenle herhangi bir sorun olmasa da, kombilerin bakımlarının yapılması, her sonbahar ve ilkbaharda kontrol amaçlı servis tarafından kontrol ettirilmesi oldukça önemlidir.

Kombinin ateşlenmesi ya da suları ısıtmaması gibi sorunların temel nedeni, aslında çok önceden alınacak önlemlerle yok edilebilir. Bunun için rutin kontrollerde hizmet veriyor, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında da kısa sürede olay yerine ulaşıyoruz..

ARIZA KAYIT İÇİN TIKLA ARA