Kıraç Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kıraç Beyaz Eşya Tamircisi
Kıraç Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kıraç Beyaz Eşya Tamircisi, Kıraç Buzdolabı Tamiri, Kıraç Çamaşır Makinesi Tamiri, Kıraç Bulaşık Makinesi Tamiri, Kıraç Klima Kombi Tamiri, Kıraç Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kıraç Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kıraç Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kıraç Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kıraç Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kıraç Bosch Teknik Servisi, Kıraç Arçelik Teknik Servisi, Kıraç Miele Teknik Servis, Kıraç Elektrolux Teknik Servis, Kıraç Mitsubishi Teknik Servis, Kıraç Profilo Teknik Servis, Kıraç Beko Teknik Servisi,
Kıraç Samsung Teknik Servisi, Kıraç Simens Teknik Servisi, Kıraç Ariston Teknik Servisi, Kıraç Vestel Teknik Servisi, Kıraç Hotpoint Teknik Servisi, Kıraç İndesit Teknik Servisi,
Kıraç Altus Teknik Servisi,Kıraç Grundig Teknik Servis, Kıraç Alarko Teknik Servis, Kıraç LG Teknik Servis,
Kıraç Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

Kıraç Bosch Teknik Servisi, Kıraç Miele Teknik Servis, Kıraç Mitsubishi Teknik Servis, Kıraç Arçelik Teknik Servisi, Kıraç Elektrolux Teknik Servis, Kıraç Profilo Teknik Servis, Kıraç Beko Teknik Servisi, Kıraç Samsung Teknik Servisi, Kıraç Simens Teknik Servisi, Kıraç Ariston Teknik Servisi, Kıraç Vestel Teknik Servisi, Kıraç Hotpoint Teknik Servisi, Kıraç Altus Teknik Servisi, Kıraç İndesit Teknik Servisi, Kıraç Grundig Teknik Servis, Kıraç LG Teknik Servis,Kıraç Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*