Kemerburgaz Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kemerburgaz Beyaz Eşya Tamircisi

Kemerburgaz Beyaz Eşya Tamircisi
Kemerburgaz Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kemerburgaz Beyaz Eşya Tamircisi, Kemerburgaz Buzdolabı Tamiri, Kemerburgaz Çamaşır Makinesi Tamiri, Kemerburgaz Bulaşık Makinesi Tamiri, Kemerburgaz Klima Kombi Tamiri, Kemerburgaz Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kemerburgaz Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kemerburgaz Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kemerburgaz Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kemerburgaz Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kemerburgaz Bosch Teknik Servisi, Kemerburgaz Arçelik Teknik Servisi, Kemerburgaz Miele Teknik Servis, Kemerburgaz Elektrolux Teknik Servis, Kemerburgaz Mitsubishi Teknik Servis, Kemerburgaz Profilo Teknik Servis, Kemerburgaz Beko Teknik Servisi,
Kemerburgaz Samsung Teknik Servisi, Kemerburgaz Simens Teknik Servisi, Kemerburgaz Ariston Teknik Servisi, Kemerburgaz Vestel Teknik Servisi, Kemerburgaz Hotpoint Teknik Servisi, Kemerburgaz İndesit Teknik Servisi,
Kemerburgaz Altus Teknik Servisi,Kemerburgaz Grundig Teknik Servis, Kemerburgaz Alarko Teknik Servis, Kemerburgaz LG Teknik Servis,
Kemerburgaz Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kemerburgaz Bosch Teknik Servisi, Kemerburgaz Miele Teknik Servis, Kemerburgaz Mitsubishi Teknik Servis, Kemerburgaz Arçelik Teknik Servisi, Kemerburgaz Elektrolux Teknik Servis, Kemerburgaz Profilo Teknik Servis, Kemerburgaz Beko Teknik Servisi, Kemerburgaz Samsung Teknik Servisi, Kemerburgaz Simens Teknik Servisi, Kemerburgaz Ariston Teknik Servisi, Kemerburgaz Vestel Teknik Servisi, Kemerburgaz Hotpoint Teknik Servisi, Kemerburgaz Altus Teknik Servisi, Kemerburgaz İndesit Teknik Servisi, Kemerburgaz Grundig Teknik Servis, Kemerburgaz LG Teknik Servis,Kemerburgaz Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*