Kaynarca Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kaynarca Beyaz Eşya Tamircisi

Kaynarca Beyaz Eşya Tamircisi
Kaynarca Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kaynarca Beyaz Eşya Tamircisi, Kaynarca Buzdolabı Tamiri, Kaynarca Çamaşır Makinesi Tamiri, Kaynarca Bulaşık Makinesi Tamiri, Kaynarca Klima Kombi Tamiri, Kaynarca Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kaynarca Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kaynarca Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kaynarca Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kaynarca Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kaynarca Bosch Teknik Servisi, Kaynarca Arçelik Teknik Servisi, Kaynarca Miele Teknik Servis, Kaynarca Elektrolux Teknik Servis, Kaynarca Mitsubishi Teknik Servis, Kaynarca Profilo Teknik Servis, Kaynarca Beko Teknik Servisi,
Kaynarca Samsung Teknik Servisi, Kaynarca Simens Teknik Servisi, Kaynarca Ariston Teknik Servisi, Kaynarca Vestel Teknik Servisi, Kaynarca Hotpoint Teknik Servisi, Kaynarca İndesit Teknik Servisi,
Kaynarca Altus Teknik Servisi,Kaynarca Grundig Teknik Servis, Kaynarca Alarko Teknik Servis, Kaynarca LG Teknik Servis,
Kaynarca Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kaynarca Bosch Teknik Servisi, Kaynarca Miele Teknik Servis, Kaynarca Mitsubishi Teknik Servis, Kaynarca Arçelik Teknik Servisi, Kaynarca Elektrolux Teknik Servis, Kaynarca Profilo Teknik Servis, Kaynarca Beko Teknik Servisi, Kaynarca Samsung Teknik Servisi, Kaynarca Simens Teknik Servisi, Kaynarca Ariston Teknik Servisi, Kaynarca Vestel Teknik Servisi, Kaynarca Hotpoint Teknik Servisi, Kaynarca Altus Teknik Servisi, Kaynarca İndesit Teknik Servisi, Kaynarca Grundig Teknik Servis, Kaynarca LG Teknik Servis,Kaynarca Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*