Kayabaşı Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kayabaşı Beyaz Eşya Tamircisi

Kayabaşı Beyaz Eşya Tamircisi
Kayabaşı Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kayabaşı Beyaz Eşya Tamircisi, Kayabaşı Buzdolabı Tamiri, Kayabaşı Çamaşır Makinesi Tamiri, Kayabaşı Bulaşık Makinesi Tamiri, Kayabaşı Klima Kombi Tamiri, Kayabaşı Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kayabaşı Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kayabaşı Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kayabaşı Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kayabaşı Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kayabaşı Bosch Teknik Servisi, Kayabaşı Arçelik Teknik Servisi, Kayabaşı Miele Teknik Servis, Kayabaşı Elektrolux Teknik Servis, Kayabaşı Mitsubishi Teknik Servis, Kayabaşı Profilo Teknik Servis, Kayabaşı Beko Teknik Servisi,
Kayabaşı Samsung Teknik Servisi, Kayabaşı Simens Teknik Servisi, Kayabaşı Ariston Teknik Servisi, Kayabaşı Vestel Teknik Servisi, Kayabaşı Hotpoint Teknik Servisi, Kayabaşı İndesit Teknik Servisi,
Kayabaşı Altus Teknik Servisi,Kayabaşı Grundig Teknik Servis, Kayabaşı Alarko Teknik Servis, Kayabaşı LG Teknik Servis,
Kayabaşı Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kayabaşı Bosch Teknik Servisi, Kayabaşı Miele Teknik Servis, Kayabaşı Mitsubishi Teknik Servis, Kayabaşı Arçelik Teknik Servisi, Kayabaşı Elektrolux Teknik Servis, Kayabaşı Profilo Teknik Servis, Kayabaşı Beko Teknik Servisi, Kayabaşı Samsung Teknik Servisi, Kayabaşı Simens Teknik Servisi, Kayabaşı Ariston Teknik Servisi, Kayabaşı Vestel Teknik Servisi, Kayabaşı Hotpoint Teknik Servisi, Kayabaşı Altus Teknik Servisi, Kayabaşı İndesit Teknik Servisi, Kayabaşı Grundig Teknik Servis, Kayabaşı LG Teknik Servis,Kayabaşı Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*