Kavacık Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kavacık Beyaz Eşya Tamircisi

Kavacık Beyaz Eşya Tamircisi
Kavacık Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kavacık Beyaz Eşya Tamircisi, Kavacık Buzdolabı Tamiri, Kavacık Çamaşır Makinesi Tamiri, Kavacık Bulaşık Makinesi Tamiri, Kavacık Klima Kombi Tamiri, Kavacık Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kavacık Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kavacık Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kavacık Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kavacık Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kavacık Bosch Teknik Servisi, Kavacık Arçelik Teknik Servisi, Kavacık Miele Teknik Servis, Kavacık Elektrolux Teknik Servis, Kavacık Mitsubishi Teknik Servis, Kavacık Profilo Teknik Servis, Kavacık Beko Teknik Servisi,
Kavacık Samsung Teknik Servisi, Kavacık Simens Teknik Servisi, Kavacık Ariston Teknik Servisi, Kavacık Vestel Teknik Servisi, Kavacık Hotpoint Teknik Servisi, Kavacık İndesit Teknik Servisi,
Kavacık Altus Teknik Servisi,Kavacık Grundig Teknik Servis, Kavacık Alarko Teknik Servis, Kavacık LG Teknik Servis,
Kavacık Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kavacık Bosch Teknik Servisi, Kavacık Miele Teknik Servis, Kavacık Mitsubishi Teknik Servis, Kavacık Arçelik Teknik Servisi, Kavacık Elektrolux Teknik Servis, Kavacık Profilo Teknik Servis, Kavacık Beko Teknik Servisi, Kavacık Samsung Teknik Servisi, Kavacık Simens Teknik Servisi, Kavacık Ariston Teknik Servisi, Kavacık Vestel Teknik Servisi, Kavacık Hotpoint Teknik Servisi, Kavacık Altus Teknik Servisi, Kavacık İndesit Teknik Servisi, Kavacık Grundig Teknik Servis, Kavacık LG Teknik Servis,Kavacık Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*