Kartal Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kartal Beyaz Eşya Tamircisi

Kartal Beyaz Eşya Tamircisi
Kartal Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kartal Beyaz Eşya Tamircisi, Kartal Buzdolabı Tamiri, Kartal Çamaşır Makinesi Tamiri, Kartal Bulaşık Makinesi Tamiri, Kartal Klima Kombi Tamiri, Kartal Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kartal Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kartal Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kartal Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kartal Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kartal Bosch Teknik Servisi, Kartal Arçelik Teknik Servisi, Kartal Miele Teknik Servis, Kartal Elektrolux Teknik Servis, Kartal Mitsubishi Teknik Servis, Kartal Profilo Teknik Servis, Kartal Beko Teknik Servisi,
Kartal Samsung Teknik Servisi, Kartal Simens Teknik Servisi, Kartal Ariston Teknik Servisi, Kartal Vestel Teknik Servisi, Kartal Hotpoint Teknik Servisi, Kartal İndesit Teknik Servisi,
Kartal Altus Teknik Servisi,Kartal Grundig Teknik Servis, Kartal Alarko Teknik Servis, Kartal LG Teknik Servis,
Kartal Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kartal Bosch Teknik Servisi, Kartal Miele Teknik Servis, Kartal Mitsubishi Teknik Servis, Kartal Arçelik Teknik Servisi, Kartal Elektrolux Teknik Servis, Kartal Profilo Teknik Servis, Kartal Beko Teknik Servisi, Kartal Samsung Teknik Servisi, Kartal Simens Teknik Servisi, Kartal Ariston Teknik Servisi, Kartal Vestel Teknik Servisi, Kartal Hotpoint Teknik Servisi, Kartal Altus Teknik Servisi, Kartal İndesit Teknik Servisi, Kartal Grundig Teknik Servis, Kartal LG Teknik Servis,Kartal Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*