Kalamış Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kalamış Beyaz Eşya Tamircisi

Kalamış Beyaz Eşya Tamircisi
Kalamış Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kalamış Beyaz Eşya Tamircisi, Kalamış Buzdolabı Tamiri, Kalamış Çamaşır Makinesi Tamiri, Kalamış Bulaşık Makinesi Tamiri, Kalamış Klima Kombi Tamiri, Kalamış Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kalamış Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kalamış Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kalamış Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kalamış Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kalamış Bosch Teknik Servisi, Kalamış Arçelik Teknik Servisi, Kalamış Miele Teknik Servis, Kalamış Elektrolux Teknik Servis, Kalamış Mitsubishi Teknik Servis, Kalamış Profilo Teknik Servis, Kalamış Beko Teknik Servisi,
Kalamış Samsung Teknik Servisi, Kalamış Simens Teknik Servisi, Kalamış Ariston Teknik Servisi, Kalamış Vestel Teknik Servisi, Kalamış Hotpoint Teknik Servisi, Kalamış İndesit Teknik Servisi,
Kalamış Altus Teknik Servisi,Kalamış Grundig Teknik Servis, Kalamış Alarko Teknik Servis, Kalamış LG Teknik Servis,
Kalamış Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kalamış Bosch Teknik Servisi, Kalamış Miele Teknik Servis, Kalamış Mitsubishi Teknik Servis, Kalamış Arçelik Teknik Servisi, Kalamış Elektrolux Teknik Servis, Kalamış Profilo Teknik Servis, Kalamış Beko Teknik Servisi, Kalamış Samsung Teknik Servisi, Kalamış Simens Teknik Servisi, Kalamış Ariston Teknik Servisi, Kalamış Vestel Teknik Servisi, Kalamış Hotpoint Teknik Servisi, Kalamış Altus Teknik Servisi, Kalamış İndesit Teknik Servisi, Kalamış Grundig Teknik Servis, Kalamış LG Teknik Servis,Kalamış Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*