Kağıthane Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kağıthane Beyaz Eşya Tamircisi

Kağıthane Beyaz Eşya Tamircisi
Kağıthane Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kağıthane Beyaz Eşya Tamircisi, Kağıthane Buzdolabı Tamiri, Kağıthane Çamaşır Makinesi Tamiri, Kağıthane Bulaşık Makinesi Tamiri, Kağıthane Klima Kombi Tamiri, Kağıthane Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kağıthane Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kağıthane Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kağıthane Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kağıthane Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kağıthane Bosch Teknik Servisi, Kağıthane Arçelik Teknik Servisi, Kağıthane Miele Teknik Servis, Kağıthane Elektrolux Teknik Servis, Kağıthane Mitsubishi Teknik Servis, Kağıthane Profilo Teknik Servis, Kağıthane Beko Teknik Servisi,
Kağıthane Samsung Teknik Servisi, Kağıthane Simens Teknik Servisi, Kağıthane Ariston Teknik Servisi, Kağıthane Vestel Teknik Servisi, Kağıthane Hotpoint Teknik Servisi, Kağıthane İndesit Teknik Servisi,
Kağıthane Altus Teknik Servisi,Kağıthane Grundig Teknik Servis, Kağıthane Alarko Teknik Servis, Kağıthane LG Teknik Servis,
Kağıthane Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kağıthane Bosch Teknik Servisi, Kağıthane Miele Teknik Servis, Kağıthane Mitsubishi Teknik Servis, Kağıthane Arçelik Teknik Servisi, Kağıthane Elektrolux Teknik Servis, Kağıthane Profilo Teknik Servis, Kağıthane Beko Teknik Servisi, Kağıthane Samsung Teknik Servisi, Kağıthane Simens Teknik Servisi, Kağıthane Ariston Teknik Servisi, Kağıthane Vestel Teknik Servisi, Kağıthane Hotpoint Teknik Servisi, Kağıthane Altus Teknik Servisi, Kağıthane İndesit Teknik Servisi, Kağıthane Grundig Teknik Servis, Kağıthane LG Teknik Servis,Kağıthane Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*