Kadıköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Tamircisi

Kadıköy Beyaz Eşya Tamircisi
Kadıköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Kadıköy Beyaz Eşya Tamircisi, Kadıköy Buzdolabı Tamiri, Kadıköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Kadıköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Kadıköy Klima Kombi Tamiri, Kadıköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Kadıköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Kadıköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Kadıköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Kadıköy Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Kadıköy Bosch Teknik Servisi, Kadıköy Arçelik Teknik Servisi, Kadıköy Miele Teknik Servis, Kadıköy Elektrolux Teknik Servis, Kadıköy Mitsubishi Teknik Servis, Kadıköy Profilo Teknik Servis, Kadıköy Beko Teknik Servisi,
Kadıköy Samsung Teknik Servisi, Kadıköy Simens Teknik Servisi, Kadıköy Ariston Teknik Servisi, Kadıköy Vestel Teknik Servisi, Kadıköy Hotpoint Teknik Servisi, Kadıköy İndesit Teknik Servisi,
Kadıköy Altus Teknik Servisi,Kadıköy Grundig Teknik Servis, Kadıköy Alarko Teknik Servis, Kadıköy LG Teknik Servis,
Kadıköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Kadıköy Bosch Teknik Servisi, Kadıköy Miele Teknik Servis, Kadıköy Mitsubishi Teknik Servis, Kadıköy Arçelik Teknik Servisi, Kadıköy Elektrolux Teknik Servis, Kadıköy Profilo Teknik Servis, Kadıköy Beko Teknik Servisi, Kadıköy Samsung Teknik Servisi, Kadıköy Simens Teknik Servisi, Kadıköy Ariston Teknik Servisi, Kadıköy Vestel Teknik Servisi, Kadıköy Hotpoint Teknik Servisi, Kadıköy Altus Teknik Servisi, Kadıköy İndesit Teknik Servisi, Kadıköy Grundig Teknik Servis, Kadıköy LG Teknik Servis,Kadıköy Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*