İkitelli Beyaz Eşya Tamircisi

İkitelli Beyaz Eşya Tamircisi

İkitelli Beyaz Eşya Tamircisi
İkitelli Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
İkitelli Beyaz Eşya Tamircisi, İkitelli Buzdolabı Tamiri, İkitelli Çamaşır Makinesi Tamiri, İkitelli Bulaşık Makinesi Tamiri, İkitelli Klima Kombi Tamiri, İkitelli Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, İkitelli Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
İkitelli Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
İkitelli Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, İkitelli Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
İkitelli Bosch Teknik Servisi, İkitelli Arçelik Teknik Servisi, İkitelli Miele Teknik Servis, İkitelli Elektrolux Teknik Servis, İkitelli Mitsubishi Teknik Servis, İkitelli Profilo Teknik Servis, İkitelli Beko Teknik Servisi,
İkitelli Samsung Teknik Servisi, İkitelli Simens Teknik Servisi, İkitelli Ariston Teknik Servisi, İkitelli Vestel Teknik Servisi, İkitelli Hotpoint Teknik Servisi, İkitelli İndesit Teknik Servisi,
İkitelli Altus Teknik Servisi,İkitelli Grundig Teknik Servis, İkitelli Alarko Teknik Servis, İkitelli LG Teknik Servis,
İkitelli Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


İkitelli Bosch Teknik Servisi, İkitelli Miele Teknik Servis, İkitelli Mitsubishi Teknik Servis, İkitelli Arçelik Teknik Servisi, İkitelli Elektrolux Teknik Servis, İkitelli Profilo Teknik Servis, İkitelli Beko Teknik Servisi, İkitelli Samsung Teknik Servisi, İkitelli Simens Teknik Servisi, İkitelli Ariston Teknik Servisi, İkitelli Vestel Teknik Servisi, İkitelli Hotpoint Teknik Servisi, İkitelli Altus Teknik Servisi, İkitelli İndesit Teknik Servisi, İkitelli Grundig Teknik Servis, İkitelli LG Teknik Servis,İkitelli Alarko Teknik Servis,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi