İdealtepe Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

İdealtepe Beyaz Eşya Tamircisi

İdealtepe Beyaz Eşya Tamircisi
İdealtepe Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
İdealtepe Beyaz Eşya Tamircisi, İdealtepe Buzdolabı Tamiri, İdealtepe Çamaşır Makinesi Tamiri, İdealtepe Bulaşık Makinesi Tamiri, İdealtepe Klima Kombi Tamiri, İdealtepe Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, İdealtepe Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
İdealtepe Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
İdealtepe Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, İdealtepe Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
İdealtepe Bosch Teknik Servisi, İdealtepe Arçelik Teknik Servisi, İdealtepe Miele Teknik Servis, İdealtepe Elektrolux Teknik Servis, İdealtepe Mitsubishi Teknik Servis, İdealtepe Profilo Teknik Servis, İdealtepe Beko Teknik Servisi,
İdealtepe Samsung Teknik Servisi, İdealtepe Simens Teknik Servisi, İdealtepe Ariston Teknik Servisi, İdealtepe Vestel Teknik Servisi, İdealtepe Hotpoint Teknik Servisi, İdealtepe İndesit Teknik Servisi,
İdealtepe Altus Teknik Servisi,İdealtepe Grundig Teknik Servis, İdealtepe Alarko Teknik Servis, İdealtepe LG Teknik Servis,
İdealtepe Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


İdealtepe Bosch Teknik Servisi, İdealtepe Miele Teknik Servis, İdealtepe Mitsubishi Teknik Servis, İdealtepe Arçelik Teknik Servisi, İdealtepe Elektrolux Teknik Servis, İdealtepe Profilo Teknik Servis, İdealtepe Beko Teknik Servisi, İdealtepe Samsung Teknik Servisi, İdealtepe Simens Teknik Servisi, İdealtepe Ariston Teknik Servisi, İdealtepe Vestel Teknik Servisi, İdealtepe Hotpoint Teknik Servisi, İdealtepe Altus Teknik Servisi, İdealtepe İndesit Teknik Servisi, İdealtepe Grundig Teknik Servis, İdealtepe LG Teknik Servis,İdealtepe Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*