Halkalı Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Halkalı Beyaz Eşya Tamircisi

Halkalı Beyaz Eşya Tamircisi
Halkalı Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Halkalı Beyaz Eşya Tamircisi, Halkalı Buzdolabı Tamiri, Halkalı Çamaşır Makinesi Tamiri, Halkalı Bulaşık Makinesi Tamiri, Halkalı Klima Kombi Tamiri, Halkalı Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Halkalı Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Halkalı Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Halkalı Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Halkalı Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Halkalı Bosch Teknik Servisi, Halkalı Arçelik Teknik Servisi, Halkalı Miele Teknik Servis, Halkalı Elektrolux Teknik Servis, Halkalı Mitsubishi Teknik Servis, Halkalı Profilo Teknik Servis, Halkalı Beko Teknik Servisi,
Halkalı Samsung Teknik Servisi, Halkalı Simens Teknik Servisi, Halkalı Ariston Teknik Servisi, Halkalı Vestel Teknik Servisi, Halkalı Hotpoint Teknik Servisi, Halkalı İndesit Teknik Servisi,
Halkalı Altus Teknik Servisi,Halkalı Grundig Teknik Servis, Halkalı Alarko Teknik Servis, Halkalı LG Teknik Servis,
Halkalı Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Halkalı Bosch Teknik Servisi, Halkalı Miele Teknik Servis, Halkalı Mitsubishi Teknik Servis, Halkalı Arçelik Teknik Servisi, Halkalı Elektrolux Teknik Servis, Halkalı Profilo Teknik Servis, Halkalı Beko Teknik Servisi, Halkalı Samsung Teknik Servisi, Halkalı Simens Teknik Servisi, Halkalı Ariston Teknik Servisi, Halkalı Vestel Teknik Servisi, Halkalı Hotpoint Teknik Servisi, Halkalı Altus Teknik Servisi, Halkalı İndesit Teknik Servisi, Halkalı Grundig Teknik Servis, Halkalı LG Teknik Servis,Halkalı Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*