Hadımköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Hadımköy Beyaz Eşya Tamircisi
Hadımköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Hadımköy Beyaz Eşya Tamircisi, Hadımköy Buzdolabı Tamiri, Hadımköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Hadımköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Hadımköy Klima Kombi Tamiri, Hadımköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Hadımköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Hadımköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Hadımköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Hadımköy Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Hadımköy Bosch Teknik Servisi, Hadımköy Arçelik Teknik Servisi, Hadımköy Miele Teknik Servis, Hadımköy Elektrolux Teknik Servis, Hadımköy Mitsubishi Teknik Servis, Hadımköy Profilo Teknik Servis, Hadımköy Beko Teknik Servisi,
Hadımköy Samsung Teknik Servisi, Hadımköy Simens Teknik Servisi, Hadımköy Ariston Teknik Servisi, Hadımköy Vestel Teknik Servisi, Hadımköy Hotpoint Teknik Servisi, Hadımköy İndesit Teknik Servisi,
Hadımköy Altus Teknik Servisi,Hadımköy Grundig Teknik Servis, Hadımköy Alarko Teknik Servis, Hadımköy LG Teknik Servis,
Hadımköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

Hadımköy Bosch Teknik Servisi, Hadımköy Miele Teknik Servis, Hadımköy Mitsubishi Teknik Servis, Hadımköy Arçelik Teknik Servisi, Hadımköy Elektrolux Teknik Servis, Hadımköy Profilo Teknik Servis, Hadımköy Beko Teknik Servisi, Hadımköy Samsung Teknik Servisi, Hadımköy Simens Teknik Servisi, Hadımköy Ariston Teknik Servisi, Hadımköy Vestel Teknik Servisi, Hadımköy Hotpoint Teknik Servisi, Hadımköy Altus Teknik Servisi, Hadımköy İndesit Teknik Servisi, Hadımköy Grundig Teknik Servis, Hadımköy LG Teknik Servis,Hadımköy Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*