Gürpınar Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Gürpınar Beyaz Eşya Tamircisi

Gürpınar Beyaz Eşya Tamircisi
Gürpınar Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Gürpınar Beyaz Eşya Tamircisi, Gürpınar Buzdolabı Tamiri, Gürpınar Çamaşır Makinesi Tamiri, Gürpınar Bulaşık Makinesi Tamiri, Gürpınar Klima Kombi Tamiri, Gürpınar Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Gürpınar Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Gürpınar Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Gürpınar Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Gürpınar Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Gürpınar Bosch Teknik Servisi, Gürpınar Arçelik Teknik Servisi, Gürpınar Miele Teknik Servis, Gürpınar Elektrolux Teknik Servis, Gürpınar Mitsubishi Teknik Servis, Gürpınar Profilo Teknik Servis, Gürpınar Beko Teknik Servisi,
Gürpınar Samsung Teknik Servisi, Gürpınar Simens Teknik Servisi, Gürpınar Ariston Teknik Servisi, Gürpınar Vestel Teknik Servisi, Gürpınar Hotpoint Teknik Servisi, Gürpınar İndesit Teknik Servisi,
Gürpınar Altus Teknik Servisi,Gürpınar Grundig Teknik Servis, Gürpınar Alarko Teknik Servis, Gürpınar LG Teknik Servis,
Gürpınar Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Gürpınar Bosch Teknik Servisi, Gürpınar Miele Teknik Servis, Gürpınar Mitsubishi Teknik Servis, Gürpınar Arçelik Teknik Servisi, Gürpınar Elektrolux Teknik Servis, Gürpınar Profilo Teknik Servis, Gürpınar Beko Teknik Servisi, Gürpınar Samsung Teknik Servisi, Gürpınar Simens Teknik Servisi, Gürpınar Ariston Teknik Servisi, Gürpınar Vestel Teknik Servisi, Gürpınar Hotpoint Teknik Servisi, Gürpınar Altus Teknik Servisi, Gürpınar İndesit Teknik Servisi, Gürpınar Grundig Teknik Servis, Gürpınar LG Teknik Servis,Gürpınar Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*