Güngören Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Güngören Beyaz Eşya Tamircisi

Güngören Beyaz Eşya Tamircisi
Güngören Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Güngören Beyaz Eşya Tamircisi, Güngören Buzdolabı Tamiri, Güngören Çamaşır Makinesi Tamiri, Güngören Bulaşık Makinesi Tamiri, Güngören Klima Kombi Tamiri, Güngören Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Güngören Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Güngören Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Güngören Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Güngören Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Güngören Bosch Teknik Servisi, Güngören Arçelik Teknik Servisi, Güngören Miele Teknik Servis, Güngören Elektrolux Teknik Servis, Güngören Mitsubishi Teknik Servis, Güngören Profilo Teknik Servis, Güngören Beko Teknik Servisi,
Güngören Samsung Teknik Servisi, Güngören Simens Teknik Servisi, Güngören Ariston Teknik Servisi, Güngören Vestel Teknik Servisi, Güngören Hotpoint Teknik Servisi, Güngören İndesit Teknik Servisi,
Güngören Altus Teknik Servisi,Güngören Grundig Teknik Servis, Güngören Alarko Teknik Servis, Güngören LG Teknik Servis,
Güngören Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Güngören Bosch Teknik Servisi, Güngören Miele Teknik Servis, Güngören Mitsubishi Teknik Servis, Güngören Arçelik Teknik Servisi, Güngören Elektrolux Teknik Servis, Güngören Profilo Teknik Servis, Güngören Beko Teknik Servisi, Güngören Samsung Teknik Servisi, Güngören Simens Teknik Servisi, Güngören Ariston Teknik Servisi, Güngören Vestel Teknik Servisi, Güngören Hotpoint Teknik Servisi, Güngören Altus Teknik Servisi, Güngören İndesit Teknik Servisi, Güngören Grundig Teknik Servis, Güngören LG Teknik Servis,Güngören Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*