Göztepe Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Göztepe Beyaz Eşya Tamircisi

Göztepe Beyaz Eşya Tamircisi
Göztepe Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Göztepe Beyaz Eşya Tamircisi, Göztepe Buzdolabı Tamiri, Göztepe Çamaşır Makinesi Tamiri, Göztepe Bulaşık Makinesi Tamiri, Göztepe Klima Kombi Tamiri, Göztepe Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Göztepe Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Göztepe Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Göztepe Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Göztepe Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Göztepe Bosch Teknik Servisi, Göztepe Arçelik Teknik Servisi, Göztepe Miele Teknik Servis, Göztepe Elektrolux Teknik Servis, Göztepe Mitsubishi Teknik Servis, Göztepe Profilo Teknik Servis, Göztepe Beko Teknik Servisi,
Göztepe Samsung Teknik Servisi, Göztepe Simens Teknik Servisi, Göztepe Ariston Teknik Servisi, Göztepe Vestel Teknik Servisi, Göztepe Hotpoint Teknik Servisi, Göztepe İndesit Teknik Servisi,
Göztepe Altus Teknik Servisi,Göztepe Grundig Teknik Servis, Göztepe Alarko Teknik Servis, Göztepe LG Teknik Servis,
Göztepe Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Göztepe Bosch Teknik Servisi, Göztepe Miele Teknik Servis, Göztepe Mitsubishi Teknik Servis, Göztepe Arçelik Teknik Servisi, Göztepe Elektrolux Teknik Servis, Göztepe Profilo Teknik Servis, Göztepe Beko Teknik Servisi, Göztepe Samsung Teknik Servisi, Göztepe Simens Teknik Servisi, Göztepe Ariston Teknik Servisi, Göztepe Vestel Teknik Servisi, Göztepe Hotpoint Teknik Servisi, Göztepe Altus Teknik Servisi, Göztepe İndesit Teknik Servisi, Göztepe Grundig Teknik Servis, Göztepe LG Teknik Servis,Göztepe Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*