Fatih Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Fatih Beyaz Eşya Tamircisi

Fatih Beyaz Eşya Tamircisi
Fatih Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Fatih Beyaz Eşya Tamircisi, Fatih Buzdolabı Tamiri, Fatih Çamaşır Makinesi Tamiri, Fatih Bulaşık Makinesi Tamiri, Fatih Klima Kombi Tamiri, Fatih Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Fatih Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Fatih Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Fatih Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Fatih Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Fatih Bosch Teknik Servisi, Fatih Arçelik Teknik Servisi, Fatih Miele Teknik Servis, Fatih Elektrolux Teknik Servis, Fatih Mitsubishi Teknik Servis, Fatih Profilo Teknik Servis, Fatih Beko Teknik Servisi,
Fatih Samsung Teknik Servisi, Fatih Simens Teknik Servisi, Fatih Ariston Teknik Servisi, Fatih Vestel Teknik Servisi, Fatih Hotpoint Teknik Servisi, Fatih İndesit Teknik Servisi,
Fatih Altus Teknik Servisi,Fatih Grundig Teknik Servis, Fatih Alarko Teknik Servis, Fatih LG Teknik Servis,
Fatih Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Fatih Bosch Teknik Servisi, Fatih Miele Teknik Servis, Fatih Mitsubishi Teknik Servis, Fatih Arçelik Teknik Servisi, Fatih Elektrolux Teknik Servis, Fatih Profilo Teknik Servis, Fatih Beko Teknik Servisi, Fatih Samsung Teknik Servisi, Fatih Simens Teknik Servisi, Fatih Ariston Teknik Servisi, Fatih Vestel Teknik Servisi, Fatih Hotpoint Teknik Servisi, Fatih Altus Teknik Servisi, Fatih İndesit Teknik Servisi, Fatih Grundig Teknik Servis, Fatih LG Teknik Servis,Fatih Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*