Eyüpsultan Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Eyüpsultan Beyaz Eşya Tamircisi

Eyüpsultan Beyaz Eşya Tamircisi
Eyüpsultan Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Eyüpsultan Beyaz Eşya Tamircisi, Eyüpsultan Buzdolabı Tamiri, Eyüpsultan Çamaşır Makinesi Tamiri, Eyüpsultan Bulaşık Makinesi Tamiri, Eyüpsultan Klima Kombi Tamiri, Eyüpsultan Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Eyüpsultan Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Eyüpsultan Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Eyüpsultan Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Eyüpsultan Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Eyüpsultan Bosch Teknik Servisi, Eyüpsultan Arçelik Teknik Servisi, Eyüpsultan Miele Teknik Servis, Eyüpsultan Elektrolux Teknik Servis, Eyüpsultan Mitsubishi Teknik Servis, Eyüpsultan Profilo Teknik Servis, Eyüpsultan Beko Teknik Servisi,
Eyüpsultan Samsung Teknik Servisi, Eyüpsultan Simens Teknik Servisi, Eyüpsultan Ariston Teknik Servisi, Eyüpsultan Vestel Teknik Servisi, Eyüpsultan Hotpoint Teknik Servisi, Eyüpsultan İndesit Teknik Servisi,
Eyüpsultan Altus Teknik Servisi,Eyüpsultan Grundig Teknik Servis, Eyüpsultan Alarko Teknik Servis, Eyüpsultan LG Teknik Servis,
Eyüpsultan Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Eyüpsultan Bosch Teknik Servisi, Eyüpsultan Miele Teknik Servis, Eyüpsultan Mitsubishi Teknik Servis, Eyüpsultan Arçelik Teknik Servisi, Eyüpsultan Elektrolux Teknik Servis, Eyüpsultan Profilo Teknik Servis, Eyüpsultan Beko Teknik Servisi, Eyüpsultan Samsung Teknik Servisi, Eyüpsultan Simens Teknik Servisi, Eyüpsultan Ariston Teknik Servisi, Eyüpsultan Vestel Teknik Servisi, Eyüpsultan Hotpoint Teknik Servisi, Eyüpsultan Altus Teknik Servisi, Eyüpsultan İndesit Teknik Servisi, Eyüpsultan Grundig Teknik Servis, Eyüpsultan LG Teknik Servis,Eyüpsultan Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*