Esenyurt Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Esenyurt Beyaz Eşya Tamircisi

Esenyurt Beyaz Eşya Tamircisi
Esenyurt Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Esenyurt Beyaz Eşya Tamircisi, Esenyurt Buzdolabı Tamiri, Esenyurt Çamaşır Makinesi Tamiri, Esenyurt Bulaşık Makinesi Tamiri, Esenyurt Klima Kombi Tamiri, Esenyurt Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Esenyurt Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Esenyurt Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Esenyurt Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Esenyurt Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Esenyurt Bosch Teknik Servisi, Esenyurt Arçelik Teknik Servisi, Esenyurt Miele Teknik Servis, Esenyurt Elektrolux Teknik Servis, Esenyurt Mitsubishi Teknik Servis, Esenyurt Profilo Teknik Servis, Esenyurt Beko Teknik Servisi,
Esenyurt Samsung Teknik Servisi, Esenyurt Simens Teknik Servisi, Esenyurt Ariston Teknik Servisi, Esenyurt Vestel Teknik Servisi, Esenyurt Hotpoint Teknik Servisi, Esenyurt İndesit Teknik Servisi,
Esenyurt Altus Teknik Servisi,Esenyurt Grundig Teknik Servis, Esenyurt Alarko Teknik Servis, Esenyurt LG Teknik Servis,
Esenyurt Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Esenyurt Bosch Teknik Servisi, Esenyurt Miele Teknik Servis, Esenyurt Mitsubishi Teknik Servis, Esenyurt Arçelik Teknik Servisi, Esenyurt Elektrolux Teknik Servis, Esenyurt Profilo Teknik Servis, Esenyurt Beko Teknik Servisi, Esenyurt Samsung Teknik Servisi, Esenyurt Simens Teknik Servisi, Esenyurt Ariston Teknik Servisi, Esenyurt Vestel Teknik Servisi, Esenyurt Hotpoint Teknik Servisi, Esenyurt Altus Teknik Servisi, Esenyurt İndesit Teknik Servisi, Esenyurt Grundig Teknik Servis, Esenyurt LG Teknik Servis,Esenyurt Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*