Esenler Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Esenler Beyaz Eşya Tamircisi

Esenler Beyaz Eşya Tamircisi
Esenler Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Esenler Beyaz Eşya Tamircisi, Esenler Buzdolabı Tamiri, Esenler Çamaşır Makinesi Tamiri, Esenler Bulaşık Makinesi Tamiri, Esenler Klima Kombi Tamiri, Esenler Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Esenler Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Esenler Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Esenler Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Esenler Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Esenler Bosch Teknik Servisi, Esenler Arçelik Teknik Servisi, Esenler Miele Teknik Servis, Esenler Elektrolux Teknik Servis, Esenler Mitsubishi Teknik Servis, Esenler Profilo Teknik Servis, Esenler Beko Teknik Servisi,
Esenler Samsung Teknik Servisi, Esenler Simens Teknik Servisi, Esenler Ariston Teknik Servisi, Esenler Vestel Teknik Servisi, Esenler Hotpoint Teknik Servisi, Esenler İndesit Teknik Servisi,
Esenler Altus Teknik Servisi,Esenler Grundig Teknik Servis, Esenler Alarko Teknik Servis, Esenler LG Teknik Servis,
Esenler Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Esenler Bosch Teknik Servisi, Esenler Miele Teknik Servis, Esenler Mitsubishi Teknik Servis, Esenler Arçelik Teknik Servisi, Esenler Elektrolux Teknik Servis, Esenler Profilo Teknik Servis, Esenler Beko Teknik Servisi, Esenler Samsung Teknik Servisi, Esenler Simens Teknik Servisi, Esenler Ariston Teknik Servisi, Esenler Vestel Teknik Servisi, Esenler Hotpoint Teknik Servisi, Esenler Altus Teknik Servisi, Esenler İndesit Teknik Servisi, Esenler Grundig Teknik Servis, Esenler LG Teknik Servis,Esenler Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*