Dudullu Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Dudullu Beyaz Eşya Tamircisi

Dudullu Beyaz Eşya Tamircisi
Dudullu Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Dudullu Beyaz Eşya Tamircisi, Dudullu Buzdolabı Tamiri, Dudullu Çamaşır Makinesi Tamiri, Dudullu Bulaşık Makinesi Tamiri, Dudullu Klima Kombi Tamiri, Dudullu Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Dudullu Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Dudullu Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Dudullu Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.

Dudullu Bosch Teknik Servisi, Dudullu Arçelik Teknik Servisi, Dudullu Miele Teknik Servis, Dudullu Elektrolux Teknik Servis, Dudullu Mitsubishi Teknik Servis, Dudullu Profilo Teknik Servis, Dudullu Beko Teknik Servisi,
Dudullu Samsung Teknik Servisi, Dudullu Simens Teknik Servisi, Dudullu Ariston Teknik Servisi, Dudullu Vestel Teknik Servisi, Dudullu Hotpoint Teknik Servisi,

Dudullu İndesit Teknik Servisi,
Dudullu Altus Teknik Servisi,Dudullu Grundig Teknik Servis, Dudullu Alarko Teknik Servis, Dudullu LG Teknik Servis,
Dudullu Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.

Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

Dudullu Bosch Teknik Servisi, Dudullu Miele Teknik Servis, Dudullu Mitsubishi Teknik Servis, Dudullu Arçelik Teknik Servisi, Dudullu Elektrolux Teknik Servis, Dudullu Profilo Teknik Servis, Dudullu Beko Teknik Servisi, Dudullu Samsung Teknik Servisi, Dudullu Simens Teknik Servisi, Dudullu Ariston Teknik Servisi, Dudullu Vestel Teknik Servisi, Dudullu Hotpoint Teknik Servisi, Dudullu Altus Teknik Servisi, Dudullu İndesit Teknik Servisi, Dudullu Grundig Teknik Servis, Dudullu LG Teknik Servis,Dudullu Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*