Cevizli Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Cevizli Beyaz Eşya Tamircisi

Cevizli Beyaz Eşya Tamircisi
Cevizli Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Cevizli Beyaz Eşya Tamircisi, Cevizli Buzdolabı Tamiri, Cevizli Çamaşır Makinesi Tamiri, Cevizli Bulaşık Makinesi Tamiri, Cevizli Klima Kombi Tamiri, Cevizli Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Cevizli Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Cevizli Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Cevizli Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Cevizli Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Cevizli Bosch Teknik Servisi, Cevizli Arçelik Teknik Servisi, Cevizli Miele Teknik Servis, Cevizli Elektrolux Teknik Servis, Cevizli Mitsubishi Teknik Servis, Cevizli Profilo Teknik Servis, Cevizli Beko Teknik Servisi,
Cevizli Samsung Teknik Servisi, Cevizli Simens Teknik Servisi, Cevizli Ariston Teknik Servisi, Cevizli Vestel Teknik Servisi, Cevizli Hotpoint Teknik Servisi, Cevizli İndesit Teknik Servisi,
Cevizli Altus Teknik Servisi,Cevizli Grundig Teknik Servis, Cevizli Alarko Teknik Servis, Cevizli LG Teknik Servis,
Cevizli Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Cevizli Bosch Teknik Servisi, Cevizli Miele Teknik Servis, Cevizli Mitsubishi Teknik Servis, Cevizli Arçelik Teknik Servisi, Cevizli Elektrolux Teknik Servis, Cevizli Profilo Teknik Servis, Cevizli Beko Teknik Servisi, Cevizli Samsung Teknik Servisi, Cevizli Simens Teknik Servisi, Cevizli Ariston Teknik Servisi, Cevizli Vestel Teknik Servisi, Cevizli Hotpoint Teknik Servisi, Cevizli Altus Teknik Servisi, Cevizli İndesit Teknik Servisi, Cevizli Grundig Teknik Servis, Cevizli LG Teknik Servis,Cevizli Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*