Çengelköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Çengelköy Beyaz Eşya Tamircisi

Çengelköy Beyaz Eşya Tamircisi
Çengelköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Çengelköy Beyaz Eşya Tamircisi, Çengelköy Buzdolabı Tamiri, Çengelköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Çengelköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Çengelköy Klima Kombi Tamiri, Çengelköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Çengelköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Çengelköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Çengelköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Çengelköy Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Çengelköy Bosch Teknik Servisi, Çengelköy Arçelik Teknik Servisi, Çengelköy Miele Teknik Servis, Çengelköy Elektrolux Teknik Servis, Çengelköy Mitsubishi Teknik Servis, Çengelköy Profilo Teknik Servis, Çengelköy Beko Teknik Servisi,
Çengelköy Samsung Teknik Servisi, Çengelköy Simens Teknik Servisi, Çengelköy Ariston Teknik Servisi, Çengelköy Vestel Teknik Servisi, Çengelköy Hotpoint Teknik Servisi, Çengelköy İndesit Teknik Servisi,
Çengelköy Altus Teknik Servisi,Çengelköy Grundig Teknik Servis, Çengelköy Alarko Teknik Servis, Çengelköy LG Teknik Servis,
Çengelköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Çengelköy Bosch Teknik Servisi, Çengelköy Miele Teknik Servis, Çengelköy Mitsubishi Teknik Servis, Çengelköy Arçelik Teknik Servisi, Çengelköy Elektrolux Teknik Servis, Çengelköy Profilo Teknik Servis, Çengelköy Beko Teknik Servisi, Çengelköy Samsung Teknik Servisi, Çengelköy Simens Teknik Servisi, Çengelköy Ariston Teknik Servisi, Çengelköy Vestel Teknik Servisi, Çengelköy Hotpoint Teknik Servisi, Çengelköy Altus Teknik Servisi, Çengelköy İndesit Teknik Servisi, Çengelköy Grundig Teknik Servis, Çengelköy LG Teknik Servis,Çengelköy Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*