Çekmeköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Çekmeköy Beyaz Eşya Tamircisi

Çekmeköy Beyaz Eşya Tamircisi
Çekmeköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Çekmeköy Beyaz Eşya Tamircisi, Çekmeköy Buzdolabı Tamiri, Çekmeköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Çekmeköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Çekmeköy Klima Kombi Tamiri, Çekmeköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Çekmeköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Çekmeköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Çekmeköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Çekmeköy Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Çekmeköy Bosch Teknik Servisi, Çekmeköy Arçelik Teknik Servisi, Çekmeköy Miele Teknik Servis, Çekmeköy Elektrolux Teknik Servis, Çekmeköy Mitsubishi Teknik Servis, Çekmeköy Profilo Teknik Servis, Çekmeköy Beko Teknik Servisi,
Çekmeköy Samsung Teknik Servisi, Çekmeköy Simens Teknik Servisi, Çekmeköy Ariston Teknik Servisi, Çekmeköy Vestel Teknik Servisi, Çekmeköy Hotpoint Teknik Servisi, Çekmeköy İndesit Teknik Servisi,
Çekmeköy Altus Teknik Servisi,Çekmeköy Grundig Teknik Servis, Çekmeköy Alarko Teknik Servis, Çekmeköy LG Teknik Servis,
Çekmeköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Çekmeköy Bosch Teknik Servisi, Çekmeköy Miele Teknik Servis, Çekmeköy Mitsubishi Teknik Servis, Çekmeköy Arçelik Teknik Servisi, Çekmeköy Elektrolux Teknik Servis, Çekmeköy Profilo Teknik Servis, Çekmeköy Beko Teknik Servisi, Çekmeköy Samsung Teknik Servisi, Çekmeköy Simens Teknik Servisi, Çekmeköy Ariston Teknik Servisi, Çekmeköy Vestel Teknik Servisi, Çekmeköy Hotpoint Teknik Servisi, Çekmeköy Altus Teknik Servisi, Çekmeköy İndesit Teknik Servisi, Çekmeköy Grundig Teknik Servis, Çekmeköy LG Teknik Servis,Çekmeköy Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*