Çatalca Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Çatalca Beyaz Eşya Tamircisi

Çatalca Beyaz Eşya Tamircisi
Çatalca Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Çatalca Beyaz Eşya Tamircisi, Çatalca Buzdolabı Tamiri, Çatalca Çamaşır Makinesi Tamiri, Çatalca Bulaşık Makinesi Tamiri, Çatalca Klima Kombi Tamiri, Çatalca Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Çatalca Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Çatalca Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Çatalca Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Çatalca Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Çatalca Bosch Teknik Servisi, Çatalca Arçelik Teknik Servisi, Çatalca Miele Teknik Servis, Çatalca Elektrolux Teknik Servis, Çatalca Mitsubishi Teknik Servis, Çatalca Profilo Teknik Servis, Çatalca Beko Teknik Servisi,
Çatalca Samsung Teknik Servisi, Çatalca Simens Teknik Servisi, Çatalca Ariston Teknik Servisi, Çatalca Vestel Teknik Servisi, Çatalca Hotpoint Teknik Servisi, Çatalca İndesit Teknik Servisi,
Çatalca Altus Teknik Servisi,Çatalca Grundig Teknik Servis, Çatalca Alarko Teknik Servis, Çatalca LG Teknik Servis,
Çatalca Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Çatalca Bosch Teknik Servisi, Çatalca Miele Teknik Servis, Çatalca Mitsubishi Teknik Servis, Çatalca Arçelik Teknik Servisi, Çatalca Elektrolux Teknik Servis, Çatalca Profilo Teknik Servis, Çatalca Beko Teknik Servisi, Çatalca Samsung Teknik Servisi, Çatalca Simens Teknik Servisi, Çatalca Ariston Teknik Servisi, Çatalca Vestel Teknik Servisi, Çatalca Hotpoint Teknik Servisi, Çatalca Altus Teknik Servisi, Çatalca İndesit Teknik Servisi, Çatalca Grundig Teknik Servis, Çatalca LG Teknik Servis,Çatalca Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*