İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Çamaşır Makinesi Servisi - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Beyaz eşya ürünleri hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere konforu yaşatan cihazladır. Dayanıklı tüketim ürünleri olarak da anılan beyaz eşyaları için sizlere en yüksek seviyede kaliteli hizmet vermekteyiz. Beyaz Eşya Servisi bünyemizde ülkemizde üretimi bulunan yerli markalarla birlikte yabancı teknolojiye sahip tüm cihazlarda servis sağlayabilmekteyiz. Firmamız bünyesinde teknisyenlerimiz bir çok markanın ürün teknolojisini yakında takip etmekte aynı zamanda hizmet içi eğitimle desteklenmektedir. Sorunsuz ve uzun ömürlü kullanıma en uygun servis hizmeti Günal Teknik Servis ile İstanbul’da tüm ilçelerde sizlerle buluşmaktadır.

Çamaşır Makinesi Servisi

Öncelikle eğer sıfır bir ürün aldıysanız önerimiz cihaz garantisi sebebi ile özel servis yerine yetkili servisinden hizmet almanız yönünde olacaktır. Bunun dışındaki durumlarda ise firmamız Günal teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm Beyaz Eşya ürünlerinde montaj ve yer değiştirme desteği sunmaktadır. Yanlış ve hatalı montajlarda ürünlerde performans kaybı olabileceği gibi hızlı şekilde arıza da gösterebilmektedirler. Bu nedenle Beyaz Eşya Servisi firma seçimlerinizde aceleye getrimeden Uzman Firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Bireysel anlamada hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durmanız cihaz ömrü açısından önemlidir.

Beyaz Eşya Yedek Parça Servisi

İstanbul’da şimdiye kadar sayısız Servis hizmeti vermiş olan Günal teknik bakım, arıza onarım ve montaj hizmetleri dışında yedek parça desteğide Beyaz Eşya gruplarında vermektedir. Ancak burda bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken husus şudur ki; İşe tamamen ticari bakan ve iyi niyetli olmayan kişiler ihtiyaç olmaması halinde dahi parça değişimine gidebilmektedir. Beyaz Eşya Servislerinde uzmanlarımızda gerekli görülmeyen hiç bir durumda parça değişimine gidilmez ve tüketiciler mağdur edilmez. Ayrıca Parça değişimi gerektiren durumlarda sizler ekiplerimizce bilgilendirilirsiniz ve onayınız halinde parça değişimine gideriz. Bunun dışında son olarak belirteceğimiz detayda yedek Parçalarda orijinal ürünler dışında yan sanayi ürün firmamız kullanmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ