BUZDOLABI SERVİSİ

Buzdolabı servisi. Size En Yakın Buzdolabı Tamir Servis. Hemen Arıza Kaydı Oluşturun. Hızlı ServisBuzdolabı Servisi-Tamircisi Orijinal Yedek Parça Kaliteli Hizmetin Adresi Bir telefon Kadar Yakın Bizi Arayın

EN YAKIN BUZDOLABI SERVİSİ

2 Saat İçinde Buzdolabı Servisi Kapınızda

 

İstanbul Buzdolabı Servis Hizmeti

TSE Belgeli ürün ve hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz!

En Yaygın Servis Ağı Geniş Servis Araç Filosu Bölgenize En Yakın Servis Hizmeti
BEYAZ-ESYA-SERVİSİ-TIKLA ARA
BUZDOLABI SIKÇA SORULAN SORULAR

SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE KULLANICI OLARAK ÇÖZEBİLECEĞİNİZ SORUNLAR HAKKINDA ÖN BİLGİLENDİRME SİZLER İÇİN YAYINLADIK

Buzdolabının Motor Yanında Bulunan Sigortaları ( Role Termik) Arızalı Olabilir Veya Motor (Kompresörle) Alakalı sıkıntı sorun olabilir. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Bu bir arıza değildir. Cihazdan gelen uğultu sesi, cihazın arka kısmında yer alan motorun normal şekilde çalıştığını gösterir.

Eğer cihaz düz zemine yerleştirilmemiş ise, cihazdan uğuldama sesi gelebilir.

Cihazı su terazisi ve ayarlanabilen tekerlekler ya da vida dişli ayaklar üzerinde düzgün ayarlayınız.( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Nofrost buzdolapları:

Otomotik buz eritme (defrost) fonksiyonu etkinleştirilmiştir. Buzdolabınızda otomatik buz çözme özelliği bulunuyorsa bu normaldir. Otomotik buz eritme özelliği nofrost cihazlarda bulunmaktadır.Cihazın içindeki nem, soğutma bölmesinin arka duvarına çarpar ve donar; ardından buz çözme işlemi ile tekrar eritilir. Buz erir ve cihazın arka duvarındaki tahliye hortumu yoluyla cihazın arka tarafının alt kısmında yer alan kanala doğru akar. Oluşturulan ısı sayesinde, buzdolabı bölmesindeki su mutfakta buharlaşır. Yiyecekleri sıcak olarak cihaz içine yerleştirmek; nemi, dolayısı ile buz oluşumunu arttırabilir. Özellikle pişirdiğiniz yemekleri sıcak halde cihaza koymayınız.

 

Lowfrost buzdolapları:(YARI NOFROST)

Bu bir arıza değildir, arka duvar karlanma ve buzlanma yaparak soğutmaktadır. Erimeye geçtiği zaman arka duvarda damlacıklar oluşacaktır.

Nofrost buzdolapları:

 

Dondurucu bölüm(Dipfiriz) kapısı açık kalır ise karlanma & buzlanma oluşur. Buzdolabınızı eritip, tekrar çalıştırabilirseniz sorun giderilecektir. Erittikten sonra sorun devam ederse Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

 

Lowfrost buzdolapları:

 

Bu bir arıza değildir, Low frost soğutucular dipfiriz bölümü karlanma ve buzlanma yaparak soğutmaktadır. Kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi eritebilirsiniz.

Soğutma ayarı dereceli ise -18 ile +4, çevirmeli düğme varsa 2 konumuna getirin.

 

Max- Min olarak ayarlanıyorsa Min konumuna ayarlayın.Besinler arka duvara değmeyecek şekilde yerleştirildikten 12 saat sonra sorun çözülecektir.

 

Sorun devam ederse Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Cihaz içindeki raf, tencere veya şişeler kapıya değiyor veya kapı lastiği yerinden çıkmış ise kapı kapanmayabilir. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Fazla yiyecek yüklemesi, Kapının açık kalması, Termostat ayarının yüksek seçilmesi, Süper butonuna basılması durumları buna neden olabilir. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Bu bir arıza değildir. Cihazın arka kısmındaki fan motorunun hava üflemesi sırasında çıkarttığı sestir.

Bu bir arıza değildir.Cihazın arka kısmında yer alan motorun durduktan sonra tekrar çalışmaya başlaması sırasında çıkarttığı sestir.

 

Cihaz uzun süreli çalıştırılmadan, kapalı bir şekilde bekletilir ise bu ağır bir kokuya yol açabilir.

Cihazı derinlemesine temizleyiniz ve havalandırınız. İlk kullanımdan sonra, soğuk cihazda kokuya rastlamak neredeyse imkansızdır.Lütfen aynı zamanda kullanım kılavuzundaki, talimatlara da uyunuz.

Cihazdaki gıdalar bozulmuş olabilir.

Bozulan gıdalardan yayılan kokular iç bölmenin plastiğinin içine işleyebilir. Bu kokular, ardından uzun süre boyunca buzdolabı bölmesinden yayılacaktır. En kötü durum olarak, bu, sarılmamış gıdaların tadını değiştirebilir. Cihaz ayrıntılı bir şekilde temizlenmelidir.

Gıdalar cihaz içinde kapalı halde muhafaza edilmeli.

Örnek olarak, narenciye suları düzgün bir şekilde saklamak özellikle önemlidir. “Kimyasal” işlem gören narenciye meyve suları cihazın içinde “kimyasal” bir kokuya neden olabilir. Bu kimyasal koku plastikte toplanabilir ve diğer paketlenmemiş gıdaların tadını değiştirebilir. Cihaz ayrıntılı bir şekilde temizlenmelidir. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Cihazdan gelen fıkırtı, şırıltı ve tınlama sesleri cihazın soğutma maddesi borulardan akarken çıkardığı normal çalışma sesidir.

Bazı durumlarda cihazın yerleştirilmesinden kaynaklanabilir.

Cihazı bitişik ünitelerden, duvarlardan veya diğer cihazlardan uzağa yerleştiriniz.

Sıcaklık ayarını kontrol ediniz, minimum konumda ise yükseltiniz.

Elektrik tesisastında bir sorun olmadığından emin olunuz. Sigortalarınızı ve lambalarınızın yanıp yanmadığını kontrol ediniz. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Cihazın içindeki soğuk hava üfleyen kanalların kapatılması bu soruna neden olabilir. Hava kanllarının önünü kapatmanız soğuk hava dolaşımını engeller.

Cihaz kapısının sıklıkla açılması bu soruna neden olabilir. Kapıyı gereğinden fazla açmayınız.

Dondurucu Bölümün kapasitesinin üzerinde yüklenmesi durumu bu soruna sebep olabilir. Maksimum doldurma kapasitesi talimatlarına uyunuz. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Dondurucu bölmesi kapağı tam olarak kapatılmamış olabilir.Dondurucu bölüm kapısı kapatılırken “klik” sesi çıkar, bu şekilde kapının tam olarak kapandığı anlaşılır.

Dondurucu bölüm fazla yüklenmiş olabilir. Cihaz, uzun süre çalışacağı için bu, soğutucu bölümünde fazla soğumaya neden olacaktır.

Sıcaklık ayarı çok yüksek olabilir. Daha düşük bir ayar seçiniz. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN)

Ortam sıcaklığı +16 °C’den daha soğuktur.

Bu durumda ortam soğuk olduğu için cihaz soğutmaya ihtiyaç duymayacak ve daha az çalışacaktır. Oda sıcaklığının +16 C üzerinde olmasını sağlayınız. Cihazınızda ortam sıcaklık düğmesi bulunuyorsa, bunu açınız. Bunu yapmak için düğmenin alt tarafına basınız; kırmızı işaret görünür hale gelir. Cihazın iç lambası azalan güç durumunda sürekli olarak açık konumda kalacaktır.

BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ


Buzdolabı Servisi Olarak Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere buzdolabı tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz. Buzdolabı tamir servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Birçok marka buzdolabında, bize ulaştığınız takdirde buzdolabı markanıza göre alanında uzman ve yetkili buzdolabı tamirci ekibimizi adresinize yönlendirerek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.
Servis merkezimiz, sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Konusunda uzman ve uzman ekibimiz ile zamanında ve doğru müdahaleler ile buzdolabınızda meydana gelen arızaları en kısa sürede çözecektir. Beyaz eşya servis merkezimize bildirdiğiniz tüm buzdolabı problemi bildirimleriniz, alanında uzmanlaşmış kalifiye teknik servis ekibimiz tarafından incelenerek size geri dönüşümde bulunulacaktır.

Beyaz eşya servis merkezi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.

İSTANBUL BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ

Buzdolabı Tamir Servisi

Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile buzdolaplarınızı en kısa sürede tamir etmek için çalışıyoruz.
Evlerinizde ya da işyerlerinizde buzdolapları zamanla arızalanabilir ve sizi zor duruma sokabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşmak. Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Garantili Buzdolabı Tamiri

Beyaz eşya servis merkezi olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz. Sizlere buzdolabınızın sorununu gidermek için en iyi teklifi veriyor, daha sonra isteğiniz doğrultusunda tamir işlemine başlıyoruz. Buzdolabı tamir ekibimiz, alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

Buzdolabı servisi, buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir. Uzman kadromuzdan hızlı ve güvenli bir buzdolabı tamir servisi hizmeti almak istiyorsanız online servis talebi formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya servis merkezi olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız. Buzdolabı teknik servis olarak, gün içi ve hızlı bir hizmet sağlayarak müşterilerimizin sahip olduğu ürünlerden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin ve cihazlarla yaşanan sorunların en aza indirgenmesini amaçlamaktayız. Bununla birlikte, buzdolabı tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen talepleri kontrol etmekte ve hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadır.

Servis hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar. 7/24 destek ve bakım onarım hizmeti sağlayarak ve güvenli hizmet sunarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bunun yanında servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan tüm tüm müşterilerimize, gerekli ihtiyaçlarını hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz.

Bu noktada profesyonel ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

Ev Tipi Buzdolabı Tamir Servisi

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir servisi hizmeti veriyoruz. Geniş yedek parça stoğumuz ile birçok ev tipi buzdolabı markasına geniş kapsamlı buzdolabı tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile en kısa sürede geri dönüş yapacak ve yerinde ve kaliteli hizmet ile sizlerin sorununu çözeceğiz.

Sanayi Tipi Buzdolabı Tamir Servisi

Beyaz eşya servis merkezi, sizlere sanayi tipi buzdolaplarınızın arızasında da yardımcı oluyor. Sanayi tipi buzdolabınız varsa, karşılaştığınız her türlü tamir ve bakım durumu için bizleri arayabilir, teknik servis talep edebilirsiniz.

Sanayi tipi buzdolaplarında değişmesi gereken parçalarınız için kaliteli yedek parçalar kullanıyor ve kullandığımız her parça için garanti veriyoruz. Buzdolabı tamir servisi olarak sorunlarının hızlı çözümü için çalışıyoruz. Birçok marka ve model sanayi tipi buzdolabı servis desteği için sitemizde bulunan online formu doldurup bizlerden servis talep edebilirsiniz.

Sanayi buzdolabı servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet deneyimi sunmayı hedef edinmekle birlikte, soğutma sisteminizin gerekli olduğu durumlarda tamirini yapıyor ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya servis merkezi olarak, tüm marka ve model sanayi tipi buzdolabı tamirlerinde alanında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Sanayi tipi buzdolaplarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bizlerle iletişime geçebilir, hızlı ve güvenilir servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sanayi tipi buzdolabı servis hizmetlerinde müşterilerimize düzenli servis bakımı sunarak, cihazlarından maksimum seviyede verim almalarını sağlıyoruz. Zamanında ve düzenli olarak yapılan bakım çalışmaları, ekipmanlarınızın çok daha uzun süre çalışmasını sağlar.

Bununla birlikte düzenli servis bakımı, cihazınızın ömrünü uzatır, sistem verimliliğini arttırır ve enerji giderlerinden tasarruf sağlayarak sizlere daha iyi bir cihaz deneyimi sunar. Eğer sanayi tipi buzdolaplarınızda herhangi bir arıza ile karşılaşırsanız ya da düzenli olarak bakım onarım çalışmalarımızdan faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için internet sitemizde servis talep formu bulunmaktadır.

Aynı Gün Buzdolabı Servis Hizmeti

Ev ya da işyerlerinizde kullandığınız buzdolaplarınızda zamanla performans düşüşü yaşanabilir ya da aniden arızalanabilir. Bu gibi durumlar, pek çok insanı zor duruma düşürmektedir. Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır.

Bu noktada beyaz eşya servis hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Herhangi bir arıza yaşadığınızda ya da buzdolabınızda performans düşüklüğü gibi problemler yaşadığınızı hissettiğinizde, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden uzman servis kadromuz ile evlerinize gelerek sorunlarınızı tespit edecek ve isteğiniz doğrultusunda tamir işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

Hızlı Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolaplarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde öncelikle internet sitemizden servis talep formu doldurun. Daha sonra çağrı merkezimiz size geri dönüş yapacaktır. İsteğiniz doğrultusunda size en yakın ekibimiz, en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelir ve sorununuzu tespit edilir. Daha sonra uzman kadromuz tarafından, yine sizin isteğiniz doğrultusunda anında tamir hizmeti gerçekleştirilir. Bazı durumlarda buzdolaplarını servis formu ile kendi tamir atölyemize alıp, tamir hizmetini burada gerçekleştirmekteyiz.

İsteğiniz doğrultusunda ekibimiz belirtilen adrese gelir ve sorununuzu en kısa sürede çözmeye çalışır. Kaliteli, yerinde ve hızlı buzdolabı servis imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

ARIZA KAYIT İÇİN TIKLA ARA