Bostancı Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Bostancı Beyaz Eşya Tamircisi

Bostancı Beyaz Eşya Tamircisi
Bostancı Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Bostancı Beyaz Eşya Tamircisi, Bostancı Buzdolabı Tamiri, Bostancı Çamaşır Makinesi Tamiri, Bostancı Bulaşık Makinesi Tamiri, Bostancı Klima Kombi Tamiri, Bostancı Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Bostancı Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Bostancı Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Bostancı Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Bostancı Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Bostancı Bosch Teknik Servisi, Bostancı Arçelik Teknik Servisi, Bostancı Miele Teknik Servis, Bostancı Elektrolux Teknik Servis, Bostancı Mitsubishi Teknik Servis, Bostancı Profilo Teknik Servis, Bostancı Beko Teknik Servisi,
Bostancı Samsung Teknik Servisi, Bostancı Simens Teknik Servisi, Bostancı Ariston Teknik Servisi, Bostancı Vestel Teknik Servisi, Bostancı Hotpoint Teknik Servisi, Bostancı İndesit Teknik Servisi,
Bostancı Altus Teknik Servisi,Bostancı Grundig Teknik Servis, Bostancı Alarko Teknik Servis, Bostancı LG Teknik Servis,
Bostancı Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Bostancı Bosch Teknik Servisi, Bostancı Miele Teknik Servis, Bostancı Mitsubishi Teknik Servis, Bostancı Arçelik Teknik Servisi, Bostancı Elektrolux Teknik Servis, Bostancı Profilo Teknik Servis, Bostancı Beko Teknik Servisi, Bostancı Samsung Teknik Servisi, Bostancı Simens Teknik Servisi, Bostancı Ariston Teknik Servisi, Bostancı Vestel Teknik Servisi, Bostancı Hotpoint Teknik Servisi, Bostancı Altus Teknik Servisi, Bostancı İndesit Teknik Servisi, Bostancı Grundig Teknik Servis, Bostancı LG Teknik Servis,Bostancı Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*